Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

5 stycznia 2017, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ocieplenie ścian domu od środka aerożelem o grubości jedynie 1 mm a dający tyle co 10 cm styropianu Srodek ten dociepla izoluje , likwiduje grzyba i mostki termiczne więcej na:

www.aptherm.einfo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2017, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Michałłłł napisał: Zabieram się za ocieplenie domu i szwagier namawia mnie na
zastosowanie pianokleju, zamiast kleju standardowego.
Podobno kołkować wtedy nie trzeba. Nie jestem przekonany
do tych wszystkich nowinek, potem okaże się, że elewacja
mi zacznie odpadać. Czy ktoś z Was już stosować ten
pianoklej i nie kołkował?
Użytkownik Gość: Michałłłł napisał:

OSobiście bałbym się eksperymentować tak w moim domu, dlatego uzylem kompletnego systemu ocieplen od termo organiki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: Jakiej firmy styropian na ocieplenie domu z silki polecacie.
Chodzi mi o styropian bardzo dobry, który zmniejszyłby
też jednoczesnie współczynnik uciekania ciepła z domu.
Proszę. Pomóżcie mi
Użytkownik Gość napisał: Jakiej firmy styropian na ocieplenie domu z silki polecacie.
Chodzi mi o styropian bardzo dobry, który zmniejszyłby
też jednoczesnie współczynnik uciekania ciepła z domu.
Proszę. Pomóżcie mi


Polecam styropian Termo Organiki - kładłem go u siebie i jest ok

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko styropian jest ważny, ale również wykorzystanie pozostałych materiałów izolacyjnych do wykonania prac budowlanych. Powinniście zajrzeć do sklepu internetowego Izotex http://www.sklep-izotex.pl/ tam jest właśnie sporo rzeczy, które sprzyjają wykonaniu profesjonalnej izolacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka pianka PUR to dobra sprawa jest moim zdaniem. Ja mam ocieplone poddasze pianką PUR http://www.cieplydom.info/. Jeżeli izolacja natryskowa jest wykonana prawidłowo, ograniczy straty ciepła. Ile ciepła ucieka przez dach można sobie poczytać. Taka metoda pozwala zaoszczędzić energię, dom staje się energooszczędny, nie ma możliwości żeby były pęcherze wzniesienia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2017, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co poza styropianem powinienem kupić? Zakupy chciałbym zrobić w tym miejscu: https://e-budowlany.eu/kategoria-produktu/sys temy-ocieplen/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2017, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze wam powiem, że ważne jest również to, aby mieć namiar do sprawdzonej firmy, która na przykład oferuje nowoczesne materiały izolacyjne. Taką firmą jest http://www.sklep-izotex.pl/ namiar polecam złwszcza dla firm wykonawczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że warto takie rzeczy skonsultować z dobrą fimą remontową, która zajmuje sie tym na co dzień. Np. firma http://zdg.com.pl/, ma wiele projektów z tej dziedziny na swoim koncie, więc uważam, ze jest dobrym specjalistą.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 01:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,

wybór materiału ociepleniowego jest tylko jednym z elementów, jakie mają wpływ na to, jak zostanie wykonana elewacja domu. Grubość styropianu powinna zostać określona w projekcie budowy, a minimalne parametry materiału w aprobacie dla danego systemu. Dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie systemu od jednego producenta. Wysokiej jakości tynki i farby elewacyjne, do zastosowania zarówno na styropianie, jak i wełnie mineralnej, można znaleźć w ofercie marki FOVEO TECH.

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik Foveo Tech

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 01:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest dokładnie jak pisze przedmówca. Nam ekipa remontowa powiedziała to samo, że jeśli chodzi o systemy ocieplenia to najlepiej brać materiały jednego producenta. W naszym przypadku był to system Capatect Longlife B z Caparola, kompatybilny ze styropianem. Mamy wykonane ocieplenie do warstwy tynkowej silikonowej i jest ono już w tej formie efektywne. Z czasem pomyślimy o nałożeniu jakiegoś materiału elewacyjnego w celach dekoracyjnych

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 750 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >