Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

2 listopada 2011, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się wydaje ze styropian to styropian....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2011, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Od wielu lat robię ocieplenia styropianem termo Organiki, polecam moim klientom GOLD albo nawet Platynę, na około 30 realizacji nie było żadnej reklamacji, jestem polecany przez osoby które wykonałem izolacje ich znajomym. Z kilkoma z nich miałem okazję rozmawiać po po sezonie grzewczym z nową izolacją, nie było nikogo kto by narzekał, w zasadzie same plusy: oszczędność pieniędzy i cieplejszy dom

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek72 napisał: Mi się wydaje ze styropian to styropian....też mi się tak wydawało dopóki nie przyszło mi ocieplić dom, zacząłem zgłębiać temat i okazało się, że na rynku jest masa producentów a ich wyroby różnią się niesamowicie! szczególnie jakością, a jakby nie patrzeć termomodernizacja niesie ze sobą koszty i chyba nie warto narażać się na kolejne. dlatego moim zdaniem warto wybierać materiały, których wysoka jakość została potwierdzona

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2011, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

mhm szynka to szynka, a samochód to samochód, ja wybieram zawsze markowe rzeczy, oczywiście jesli mnie tylko stać, o kropkowanym styropianie słyszałem pozytywne opinie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2012, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam dociepliłem dom rodzinny kropkownym goldem Termoorganiki, jakość bez zarzutu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2012, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam również artykuł Kilka słów o XPS w darmowej gazecie eFachowiec http://efachowiec.info/?site=numer_2011_4

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2012, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

docieplałem dom kilka lat temu styropianem w kropki 12 cm, wszystko w porządku, myślę że inwestycja już się zwróciła, żałuje że nie dorzuciłem ze 3 cm więcej, teraz na pewno dałbym pietnastkę

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2012, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

znam styropian w kropki, potwierdzam ok

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jarek napisał: mhm szynka to szynka, a samochód to samochód, ja wybieram
zawsze markowe rzeczy, oczywiście jesli mnie tylko stać, o
kropkowanym styropianie słyszałem pozytywne opinie


otóż to samochód to samochód? no chyba nie do końca... moim zdaniem jakość to podstawa i nie ważne czy dotyczy to szynki, samochodu czy styropianu, powinien mieć potwierdzoną jakość

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2012, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się jakość jest najważniejsza Miałam ten sam problem Czytałam różne porady znalazłam ciekawy blog http://blog.majstershop.pl/index.php/archives/227 sami zobaczcie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >