Jaki wystrój lokalu? Współczesna aranżacja wnętrz lokali muzycznych i restauracji

« Powrót do artykułu: Jaki wystrój lokalu? Współczesna aranżacja... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

16 stycznia 2017, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie tam będzie włoskie jedzenie, ale nie tylko pizza - miejsce bardziej będzie nastawione na różne potrawy. Płytki też nam się średnio podobają, u nas będą inne na pewno, ale ogólnie bardziej chodzi o górę. Coś innego byście umieścili w tym miejscu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2017, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No to pod względem wizualnym moim zdaniem w porządku, chociaż to zwierzę na ścianie może sugerować coś zupełnie innego. A tak całkowicie obiektywnie to zastanówcie się po prostu nad tym, żeby wam to Studio Aranżacji przygotowało całkiem nowy projekt. Powielenie istniejącego może być kiepskim pomysłem. Moim zdaniem lepiej mieć unikatową aranżację, która po prostu się w tej roli dużo lepiej sprawdzi i będzie z firmą kojarzona. Mylę się?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz coraz częściej w lokalach stosuje się składane ściany akustyczne. Do waszego przypadku polecałbym typ: sowan swg120. Nowoczesne rozwiązanie, fajnie może zmodernizować wnętrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli w restauracji planujesz mieć piec opalany węglem (np. do pieczenie pizzy) to musisz pamiętać, o zamontowaniu odpowiedniej wentylacji nad nim. Chodzi głównie o to by wyciąg oczyszczał dym z sadzy i obniżał temperaturę dymu, tak jak to robi SMOK - http://www.jeven.pl/PL-H151/filtracja-sadzy-s moki.html. Inaczej możesz mieć problem z odbiorem restauracji przez Sanepid.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmie się wystrojem wnętrz waszych budynków i lokali to mogę wam polecić www.indesigner.pl Zajęli się zaprojektowaniem wnętrz mojego domu i zrobili to bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2018, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem zgłosić się do studia architektury wnętrz, które zajmuje się wnętrzami publicznymi. Polecam wam zgłosić się do Szczecińskiej firmy www.studioatre.pl Zajęli się moim lokalem, który teraz wygląda świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy od lokalu. Wystrój w stylu nowoczesnym albo industrialnym powinien się sprawdzić, chyba, że potencjalni klienci wolą klasykę. Potrzebne meble można znaleźć w sieci, na https://www.edinos.pl/stoly-do-restauracji stoły do restauracji - ozdobią wnętrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak, w głównej mierze powinieneś dostosować lokal do charakterystyki i nastawienia na klientów, ale także pod na przykład serwowane dania. Ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć na http://www.radomskomeble.pl/produkty/meble-ba rowe/oferta.html. Znajdziesz tam naprawdę fajne meble restauracyjne, z których sama korzystałam podczas urządzania swojego lokalu. Mam nadzieję, że pomogę tym wpisem i skorzystasz na poradzie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

homeowners insurance quotes comparison homeowners insurance homeowners insurance home and car insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2018, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

installment loans guaranteed installment loans no credit installment loans no credit installment loans no credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >