Jaki wzor dachowek wybieracie?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 lipca 2015, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Staroklasztorna? Jaka firma to produkuje? Dachówka jest glazurowana, bo ja preferuję glazurę, bo jednak wydłuża to proces porastania, a jak teraz kupować to w braasie jest promocja na czarne dachówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2015, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

No własnie równiez nie wiem o co z nia chodzi. A no tak Modny Kolor 2015 dalej trwa. Ceny dachówkek w czarnej kolorystyce są obniżone o 15 % :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No a jak czytałem jest też niższa promocja na inne odcienie, ale nie mam pewności, powtarzam ploty :D

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

"Ploty" według mnie to nie są ploty, a prawda bo również o tym czytałem, więc jedyną opcją jest zadzwonic do dystrybutorów Braas i poznać kompletną ofertę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2015, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No jest to jedyny niezawodny sposób żeby się przekonać jak to z tym jest i gdzie można to w okolicy kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo podjechać do dystrybutora, bo lista ich na stronie Braas jest bardzo długa, więc znalezienie ich nie powinno sprawić problemów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

No w każdym większym mieście na pewno jest jakiś dystrybutor braasa, więc bez problemu. Tylko ciekawe czy w cenie są spore różnice (spora jak na kupno dachówki na cały dach, nie mówię o pojedynczych )

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale właśnie od 20 lipca Braas daje możliwość zamówień online. Co oznacza, że jeżdzenie do dystrybutorów już nie jest konieczne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 00:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A to ciekawe, ale bardzo fajne rozwiązanie, bo bezpośrednie kupno od producenta może być kłopotliwe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku kolejna promocja od Braas. Można na nich liczyć :) 6 świetnych dachówek, które często są wychwalane przez klientów. Promocja do 31 sierpnia jakby ktoś się pytał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >