Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

Jaki "Strażak" na komin??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

20 października 2008, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

NO właśnie? Bo wnerwia mnie to że dym z jednego komina przedostaje sie do drugiego i w domu nadymione. Jak się pozbyć tego problemu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:43

Zgłoś problem do kominiarza. Jest ona fachowcem więc powinien coś zrobić w tej sprawie. Możliwe, że masz niedrożne przewody kominowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 13:07

Z tego co piszesz to wygląda to tak,że nie ma żadnego obiegu powietrza. Najlepiej byłoby zgłosić problem do kominiarza,wg mnie komin jest całkowicie zapchany.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Alkomaty w każdym aucie - za czy przeciw? Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Jestem przeciw. To nic nie da, dopóki taki alkomat nie będzie miał połączenia z systemem samochodu i nie zablokuje możliwośći prowadzenia auta osobie, która w w...
  • Co to jest monitoring cctv? Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... Wg mnie to po prostu telewizja przemysłowa z wyższej półki;) W dziale http://www.e-security.com.pl/pl/c/MONITO RING-CCTV/29 widzę takie bardziej zaawansowane na....
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 77 Grupa: Porady i op... Co do tej firmy Debastor. To muszę przyznać, że mnie zainteresowałeś. Powiedz czy jest u nich jakoś szczególni drogo?
  • Do studni pompa czy hydrofor? Liczba postów: 6 Grupa: Porady i op... Pompa niezależnie czy jest to pompa głębinowa czy też pompa ssąca może być częścią zestawu hydroforowego. Bez pompy zestaw hydroforowy nie działa. Gry lustro wo...
  • kuchnia otwarta czy zamknięta? Liczba postów: 50 Grupa: Porady i op... Kuchnia otwarta jest po części przydatna gdy mamy dzieci, bo możemy obserwować co robią, gdy musimy coś ugotować, z drugiej zaś strony to niebezpieczne gdy kręc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 10798 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >