Jaki "Strażak" na komin??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

20 października 2008, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

NO właśnie? Bo wnerwia mnie to że dym z jednego komina przedostaje sie do drugiego i w domu nadymione. Jak się pozbyć tego problemu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:43

Zgłoś problem do kominiarza. Jest ona fachowcem więc powinien coś zrobić w tej sprawie. Możliwe, że masz niedrożne przewody kominowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 13:07

Z tego co piszesz to wygląda to tak,że nie ma żadnego obiegu powietrza. Najlepiej byłoby zgłosić problem do kominiarza,wg mnie komin jest całkowicie zapchany.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• spawanie Liczba postów: 12 Grupa: Porady i op... gdyby ktoś z was szukał firmy która wykonuje różne wyroby z metali i świadczy również usługi związane z obróbką skrawaniem, cięciem blach, frezowaniem, szlifow...
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 95 Grupa: Porady i op... Zależy jakie te żaluzje, mi się na przykład podobają drewniane, ale nie zdecydowałam się na żadne w domu, bo wolę rolety tekstylne (http://www.aluprofil.gda.pl/...
  • ile kosztują moskitery i jak je założyć? Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Mam podobne zdanie,my zakładaliśmy je w tym roku i muszę przyznać,że znakomicie się sprawdzają bo faktycznie można spokojnie zapalić światło i otworzyć okno,nie...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 122 Grupa: Porady i op... Do kuchni raczej nie polecam fototapety,jeżeli już ktoś się uprze to warto dać na nią powłokę szklaną co zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami. Poza tym najle...
  • gdzie znaleźć ciekawe pomysły na aranżacje salonu Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Jako zestaw mebli wypoczynkowych to jasne,że skórzany zestaw najlepiej się sprawdzi,jeżeli salon jest duży to polecam narożnik który wypełni przestrzeń i będzie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16317 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >