Jaki "Strażak" na komin??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

20 października 2008, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

NO właśnie? Bo wnerwia mnie to że dym z jednego komina przedostaje sie do drugiego i w domu nadymione. Jak się pozbyć tego problemu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2010, 15:43

Zgłoś problem do kominiarza. Jest ona fachowcem więc powinien coś zrobić w tej sprawie. Możliwe, że masz niedrożne przewody kominowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2010, 13:07

Z tego co piszesz to wygląda to tak,że nie ma żadnego obiegu powietrza. Najlepiej byłoby zgłosić problem do kominiarza,wg mnie komin jest całkowicie zapchany.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 22:15

w takiej sytuacji to obowiązkowo do kominiarza trzeba się zgłosić np. do http://www.kominiarz.biz.pl/ dym zawsze powinien niepokoić

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Co na ściany w kuchni? Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Ja generalnie jestem zwolennikiem płytek w kuchni niż paneli czy tapety,bo to moim zdaniem na dłuższą metę kompletnie się nie sprawdza,a płytki pozostaną solidn...
  • jakiej firmy wybrać meble dla dziecka Liczba postów: 102 Grupa: Porady i op... Akurat tej firmy nie znam,więc ciężko mi cokolwiek napisać na ich temat. A masz już konkretny model,zestaw mebli na oku? Bo warto zajrzeć takze na inne strony s...
  • kuchnia otwarta czy zamknięta? Liczba postów: 84 Grupa: Porady i op... Mam podobne zdanie i również uważam,ze w tym przypadku kuchnia otwarta to lepsze rozwiązanie,praktyczne,efektowne i funkcjonalne,na pewno każdy bezie zadowolony...
  • co na ściany zamiast obrazów Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Ani naklejki ani tapeta,wystarczy zwykły tynk dekoracyjny w ładnym kolorze i całość będzie przedstawiać się bardzo efektownie,proponuję właśnie na tym się skupi...
  • Wybór łóżka Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Może takie łóżko tapicerowane przypadnie wam do gustu,sami sprawdźcie http://www.quadre.pl/lozko-kenzo,id2645. html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >