Jaki automat do bramy skrzydłowej najlepszy?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

21 maja 2017, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam- kto doradzi? brama 2-skrzydłowa dość lekka ,problem polega na tym że do intensywnej pracy- myśle że 200 cykli dziennie bedzie. Jeden proponował mi Nice 4024 chyba , drugi stwierdził że to szajs bo maja śruby z tworzywa i się wycieraja itd. A ja dalej nie wiem jaki i jakiej firmy wybrac . Może doświadczeni podpowiedzą ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

200 cykli na dobę? To mocarny BFT Igea BT ma max 80.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2017, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

200 cykli to moim zdaniem bardzo dużo. Musi być profesjonalny mocny siłownik.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 07:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie tak, 200 cykli na dobę to naprawdę sporo więc sam siłownik również musi być o odpowiedniej mocy. Jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup?

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego BFT moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem, głównie ze względu po pierwsze na dobry serwis, po drugie na jakość wykonania. Warto się udać też do jakiegoś salonu sprzedaży i po prostu porozmawiać z handlowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2017, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

BFT ma dobre napędy, to fakt. Natomiast wymagania tutaj postawione będą trudne do spełnienia, bo nawet przemysłowe napędy mają jakieś limity. Dużo łatwiej byłoby mu znaleźć, gdyby miał bramę przesuwną, a nie skrzydłową.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2017, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

BFT ma zdaje się napędy do każdego rodzaju bramy.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2017, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

BFT jest okej. W całym domu u mnie funkcjonują te właśnie siłowniki i nie ma z nimi w ogóle problemów. Wiadomo, że na Allegro na przykład zawsze coś tańszego się kupi, ale to też nie o to chodzi, żeby było najtaniej, tylko o to, żeby było funkcjonalnie i bezawaryjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Podzielę się opinią o BFT. Mam siłownik do bramy skrzydłowej Kustos ULTRA BT A. Zakupiłem głównie z rekomendacji znajomych, którzy od lat mają siłowniki tej firmy i właśnie sobie chwalą, głó1)nie za kulturę pracy oraz po prostu niezawodność. Używam tego siłownika w sumie od niedawna, ale bazując po jakości pracy naprawdę na silnym mrozie ostatnio wnioskuję, że zakup jest trafiony. 0 kłopotów przy pewni -20 stopniach przy gruncie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2018, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto w pierwszej kolejności podać jaki budżet na zakup automatu do bramy posiadasz i wtedy doradzimy, bo akurat pod tym względem wybór jest dosyć szeroki,a grunt aby w praktyce napęd był po prostu bezawaryjny, to najważniejsza kwestia.


www.Kovaco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >