Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

30 stycznia 2015, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dobry wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, zwłaszcza, że jakość jest wspaniała, a przy okazji spełnia wszystkie wymogi estetyczne, które ja wyznaje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

serio? jakość Creatona jest naprawdę dobra? bo mnie się bardzo podoba titania, ale zupełnie się na tym nie znam, a muszę wybrać:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 21:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym stawiał na braasa, bo widziałem posty o problemach z reklamacjami Creatona.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2015, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Także gdzieś o tym czytałem, ale i tak postawiłem na dachówkę od Braas, mam 30 lat gwarancji i patrząc na niezmienna kondycję dachówki wytrzymaj jeszcze z 3 razy tyle ^^

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2015, 00:06

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda, te dachówki duuużo czasu wytrzymają.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda :) Jestem zdania, że lepiej wykonać coś raz porządnie i nie przejmować się problemami i nie potrzebną pracą np. nad blachą i jej malowaniem, gdzie przy dachówce nie będe musiał robić nic, a będzie wyglądała bardzo dobrze:)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2015, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne jest to, że czy wybierzemy ceramikę czy betonową (tańszą) to będzie dobra dachówka

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2015, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak oba rodzaje mają swoje zalety i wcale jedna nie odstaje od drugiej jakością. Ostatnio czytałem w artykule, że dachówki betonowe są nawet o 15-20% tańsze, a przy zimowej promocji Dachobrania w Braas gdzie równiez na prmocji sa dachówki betonowe pewnie jeszcze w lepszej cenie będą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2015, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, to prawda, że są tańsze, ale ich trwałość określa się na około 70-80 lat, a ceramiczne na koło 100

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...
  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >