Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

17 sierpnia 2015, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem zdania, że sporo zależy od przeznaczenia budynku i pod to też dobrze jest dobierać rodzaj pokrycia dachowego. Myślę,że zdanie się na sprawdzone, cieszące się dobrą opinią usługi dekarskie typu http://www.dachlux.pl/ - z doświadczenia wiem, że indywidualne podejście to najlepsze rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie znowu ta strona która ucina oferty, znowu napiszę, że jest tylko połowa braasa. Ktoś ostatnio chyba wstawiał jakiś lepszy skład.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2015, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zdecydowanie nie jest to najlepsza hurtownia... Wolę zaufać dystrybutorom, którzy są na stronów producentów jak przy marce Braas. Poza tym u producenta uwzględnione sa promocje na 15% przy dachówkach czarnych z ceramiki jak i betonowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 01:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ano właśnie i w takiej hurtowni możemy stracić, jeżeli nie czytamy na forach, bo po prostu można kupić po zwykłych cenach nawet nie wiedząc o promocjach. Więc fora są bardzo przydatne w tym aspekcie i nie mozna się ograniczac jedynie do ofert hurtowni.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2015, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak bo one nie sa dystrybutorami, więc promocji nie uwzględniają. Dlatego kupno u źródła w przypadku Braas sprawdza się świetnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2015, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykła ceramiczna dachówka

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramika oczywiście zawsze jest na najwyższym miejscu wśród pokryć. Tylko nie zwykła, bo rozumiem to jako naturalną, a najlepiej aby była pokryta angobą bądź glazurą jak w Braas, gdzie wszystkie są w taki sposób zabezpieczone. Jeżeli chodzi o ceramike. Dodatkowo te 15% obniżki pozwoli nam na to aby wziąć właśnie zabezpieczoną u Braas, niż u byle jakiego producenta naturalną, która zaraz zacznie porastać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to zainwestować w dobre systemy rynnowe, które będą trwałe blachy dachówkowe, a wybór jest naprawdę duży http://www.lindab.com/pl/pro/pages/default.aspx?redirecttopr oorhome=true&i=137#drilldown_guid:03bf27a4-c1e9-4f13-a5ff-20 39efa83aa4;level:all;sub:3, więc chyba warto zerknąć na nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Porek ma rację, dachówkę najlepiej brać glazurowaną, żeby później nie było problemu z porastaniem, ale jeżeli chodzi o promocję to już zostały zaledwie dwa dni.
Jeżeli mowa o rynna to ja szedłbym w kierunku PCV \, bo są dużó tańsze, a nie odstają jakościowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety promocja jest do 31 sierpnia.PCV-ki zdecydowanie warte uwagi szczególnie, że ich jakośc jest teraz na bardzo wysokim poziomie. Moge to przyznać na przykładzie StabiCor :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >