Jaki dom wybrać: parterowy czy z poddaszem użytkowym?

« Powrót do artykułu: Jaki dom wybrać: parterowy czy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 stycznia 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się domy w ofercie Villa Campina, w najbliższy weekend będą tam dni otwarte, wybieram się żeby dowiedzieć się więcej bo oferta jest bardzo kusząca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 08:23

Proszę tutaj - http://archon.pl/projekty-domow-pietrowych-pc 1564
Starajcie się dopasować rozwiązania tak, aby było na maxa funkcjonalnie. Nie każdy musi mieć piętro. Jeśli nie widzicie opcji wykorzystania takiej powierzchni, to po co wam domek piętrowy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2019, 11:26

Dzień dobry, tańszym kosztem a sprawdzonym są gotowe projekty domów, które oferujemy naszym klientom od renomowanych biur projektowych. Kupno i ewentualne przeróbki wychodzą taniej niż tworzenie całego schematu czy też projektu od zera. Obecnie mamy ponad 10 000 projektów domów i cały czas przybywają nowe i budzą duże zainteresowanie odwiedzających naszą stronę. Architekci też nie zawsze mają czas projektować i wprowadzać sporą ilość poprawek. Fajne jest to, że można zobaczyć te gotowe domy na żywo, jak się ich właściciele zgodzą. Zapraszamy na projekty domów wbudowie.pl.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 11:47

Moim zdaniem lepsza opcją jest użytkowe poddasze, które zawsze możesz dodatkowo zagospodarować w razie potrzeby, aczkolwiek nie musisz. Tym sposobem masz o wiele większe pole manewru.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2019, 09:59

Pracowni zajmujących się rysowaniem projektów domów jest wiele, dlatego dziwię się, że trafiłaś jedynie na miejsce, o którym piszesz. Mnie zainteresowały na przykład oferty od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ i to z nimi myślę nawiązać współpracę. Często mają jakieś promocje, może i na moim projekcie uda mi się zaoszczędzić. Poszukaj jeszcze innych pracowni jeśli potrzebujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17668 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >