Jaki dom wybrać: parterowy czy z poddaszem użytkowym?

« Powrót do artykułu: Jaki dom wybrać: parterowy czy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 stycznia 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobają mi się domy w ofercie Villa Campina, w najbliższy weekend będą tam dni otwarte, wybieram się żeby dowiedzieć się więcej bo oferta jest bardzo kusząca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę tutaj - http://archon.pl/projekty-domow-pietrowych-pc 1564
Starajcie się dopasować rozwiązania tak, aby było na maxa funkcjonalnie. Nie każdy musi mieć piętro. Jeśli nie widzicie opcji wykorzystania takiej powierzchni, to po co wam domek piętrowy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2019, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry, tańszym kosztem a sprawdzonym są gotowe projekty domów, które oferujemy naszym klientom od renomowanych biur projektowych. Kupno i ewentualne przeróbki wychodzą taniej niż tworzenie całego schematu czy też projektu od zera. Obecnie mamy ponad 10 000 projektów domów i cały czas przybywają nowe i budzą duże zainteresowanie odwiedzających naszą stronę. Architekci też nie zawsze mają czas projektować i wprowadzać sporą ilość poprawek. Fajne jest to, że można zobaczyć te gotowe domy na żywo, jak się ich właściciele zgodzą. Zapraszamy na projekty domów wbudowie.pl.

Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2019, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepsza opcją jest użytkowe poddasze, które zawsze możesz dodatkowo zagospodarować w razie potrzeby, aczkolwiek nie musisz. Tym sposobem masz o wiele większe pole manewru.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2019, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracowni zajmujących się rysowaniem projektów domów jest wiele, dlatego dziwię się, że trafiłaś jedynie na miejsce, o którym piszesz. Mnie zainteresowały na przykład oferty od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ i to z nimi myślę nawiązać współpracę. Często mają jakieś promocje, może i na moim projekcie uda mi się zaoszczędzić. Poszukaj jeszcze innych pracowni jeśli potrzebujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2019, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To, jaki dom wybierzesz powinno zależeć wyłącznie od Twoich potrzeb. Jeśli wiesz, że zadowolisz się domem parterowym, nie buduj piętrowego. Jeśli poszukiwałbyś projektu, na podstawie którego mógłbyś wznieść dom, rozważ zakup projektu gotowego. Spory ich wybór posiada w swojej ofercie to biuro projektowe: https://projektyzwizja.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2019, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

avodart 5 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2019, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie parterówka, ale to tylko moje zdanie. Jak dobrze pokombinujesz to zrobisz piekny dom pasywny, który pozwoli ci sporo zaoszczędzić. My budowaliśmy z https://new-house.com.pl/ i powiem ci, że zainwestowaliśmy na początku m.in w pompę ciepła, rekuperację, podłogówkę i spore przeszklenia. Teraz widzę, że to był dobry ruch. W przyszłym roku idziemy w fotowoltaikę i mam nadzieję, że również odczujemy różnicę w rachunkach za prąd.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

sądzę że najlepiej wybrać dom z poddaszem użytkowym ponieważ będziemy mogli się schronić w upalne dni i zaczerpnąć trochę cienia polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy sufitów podwieszanych listew mat taśm foli profili i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >