Jaki fotograf na ślub?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 kwietnia 2016, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub ? Czym się kierować przy wyborze fotografa ? Wiadomo że zdjęcia ślubne to podstawa każdego wesela ! Więcej na http://www.idmultimedia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2016, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszy będzie taki, który zrobi swoje bez zadawania zbędnych pytań, fotograf na ślub po prostu musi ogarniać, mówiąc w skrócie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2016, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast mogę śmiało polecić fotografa z firmy http://www.seeyourself.pl/ bardzo porządna firma, świetne ujęcia, cena ok i terminy dotrzymane

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie fotografem była córka znajomego i jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2016, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My też na ślubie nie mieliśmy profesjonalnego fotografa. Moj wujek, który pasjonuje sie fotografia robil nam zdjecia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak postawię na profesjonalistę. Pewnie rodzinka też zdjęcia będzie robić, ale nie da się przewidzieć ich jakości. Wiele porad dotyczących wesela i organizacji otrzymałam tu https://slubi.pl/ Portal ślubny jest bardzo pomocny.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2016, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast polecam http://www.seeyourself.pl/ mają świetne ceny i powiem tak - bardzo dobre ujecia robią. Jestem barrdzo zadowolona z efektów. Na zdjęciach wyszliśmy normalnie jak modele :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

na fotografa ślubnego nie należy oszczędzać bo to ma być pamiątka na całe życie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2016, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej popytać znajomych. Branie w ciemno często źle się kończy.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2016, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam zajrzeć na portal http://oferia.pl/wykonawcy/fotografia/sesje-z djeciowe/szukaj-fotograf+slubny
Szukając fotografa zwracajcie szczególną uwagę na zdjęcia z Kościoła, które pozwalają najbardziej zweryfikować umiejętności fotografa.
Dobre zdjęcia z Kościoła są jasne, „czyste”, a sam fotograf potrafi uchwycić te najważniejsze momenty z ceremonii. Nawet jeśli nie planujecie ślubu kościelnego, zwróćcie uwagę na zdjęcia z Kościoła.
Popatrzcie na różnorodność par, które pojawiają się w galerii, aby mieć pewność, że fotograf miał już przynajmniej kilkanaście zleceń za sobą. Sprawdźcie też, czy pary nie są w takich samych pozycjach i w tych samych miejscach fotografowane.
Jeśli wybraliście już kilku potencjalnych fotografów, skontaktujcie się z nimi i dowiedzcie się, czy mają wolny termin. Jeśli tak, umówcie się na spotkanie i poproście, żeby fotograf przyniósł swoje portfolio, dzięki któremu jeszcze raz przyjrzycie się jego zdjęciom „na żywo”, a nie tylko na ekranie monitora. Na spotkanie przygotujcie listę pytań - szczególnie na pierwszych spotkaniach łatwo zapomnieć o ważnych kwestiach.
Zapytajcie fotografa o ofertę, cennik, co dokładnie wchodzi w skład podanej ceny.
Jeśli już wybierzecie fotografa, którego zdjęcia najbardziej Wam się spodobały, macie wybrany pakiet, to czas na podpisanie umowy. W tym momencie szczególnie zwróćcie uwagę na to, by w umowie był zawarty paragraf, że fotograf, którego wybraliście jest tym, który będzie fotografował na waszym ślubie. Niestety, istnieją na rynku firmy fotograficzne, które zatrudniają wielu fotografów i niekoniecznie ten, którego zdjęcia są Wam przedstawiane, będzie oddelegowany na wasz ślub.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >