Jaki gatunek węgli tradycyjnych najefektywniej spala się w urządzeniach nie tak nowoczesnych, ale wciąż sprawnych?

« Powrót do artykułu: Jaki gatunek węgli tradycyjnych najefektywniej... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

28 października 2014, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie kominek weglowy? Jak to wygląda cenowo i jakościowo? Pewnie się brudzi strasznie? Zastanawiam się nad czyms takim, mam ogrzewanie na kociol z ekogroszkiem, ceny drewna ida w gore wiec może wegiel tez do takiego kominka?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2014, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam i nie narzekam. C.O. mam trochę obniżone i dogrzewam kominkiem węglowym, ale mam tez system rur rozprowadzających na pietro. Ogolnie nie jest zle. Az tak się nie brudzi bo mam wegiel pakowany. Zasypie jeden worek i mam spoko jaz do rana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2014, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt drewno, a wlasciwie jego cena poszybowala. Lubdzie się przestraszyli, ze odeta nam gaz i roba zapasy na hura. Tez pale weglem w kominie, producent akurat zezwala. Kupuje brunatny od tani opal, ogolnie nie jest zle. Koszty leciutko przeyciete, nie powiem. Zuzycie mniejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

orzech wysokoenergetyczny spala się calkiem fajnie. Najważniejsze ze jest suchszy, porownujac ten sam wegiel z ubiegłym sezonem. Do tego kupując w sklepieinternetowym wsparłem szlachetna paczke.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupuje i pomagam, tylko ze akurat przez castorame – tam istnieje ta sama możliwość. Dostawe opakowali mi folia z logo paczki – sasiadow az razila po oczach. Takie pomaganie jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2015, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swoich 4 ton, tez wspomogłem konto fudacji kwota 40 zl. Nie mam za wiele, ale w swieta trzeba się dzielic z najbiedniejszymi. Wegiel i tak musialem kupic i przy okazji pomogłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >