Jaki gips do szpachlowania ścian ?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

21 października 2008, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki rodzaj gipsu należy stosować do szpachlowania (gipsowania) ścian? Chodzi o to że nie chce się za bardzo przy tym napracować :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Polecam gładzie gipsowe Megaron. Mają idealna konsystencję, dość długo poddają się obróbce, po wyschnięciu są śnieżnobiałe. A jeśli nie chcesz się napracować to może wynajmij ekipę tynkarzy. Ja tak zrobiłem. Wszedłem na pierwsza lepszą stronę ( to się chyba nazywało fachowaekipa.pl
o ile dobrze pamiętam )i znalazłem tam znakomitych tynkarzy. Pracowali szybko i tak starannie, że aż dałem im premię. Tak więc i tobie polecam.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• kominek w salonie Liczba postów: 87 Grupa: Wykańczamy... Mi również podobają się te "wolno-stojące" ale w wykonaniu są droższe od tych standardowych.
  • Z czego parapety wewnętrzne? Liczba postów: 70 Grupa: Wykańczamy... Może kamień naturalny? Moim zdaniem to znakomity pomysł na wykończenie parapetów wewnętrznych,zapewni on wysoka klasę i jakość. www.Kamieniarstwo.com.pl
  • Jaka aranżacja jest nowoczesna? Liczba postów: 114 Grupa: Wykańczamy... Nowoczesna aranżacja naszego domu to przede wszystkim wykończenie go kamieniem naturalnym,zresztą tak się składa,że na www.Kamieniarstwo.com.pl znajdziecie podo...
  • podłoga do salonu :) Liczba postów: 38 Grupa: Wykańczamy... A co powiecie na to aby wykończyć podłogę w salonie kamieniem naturalnym? BO moim zdaniem to właśnie przykład nowoczesnego i stylowego wnętrza w rozsądnej cenie...
  • Posadzka zamiast płytek w łazience Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... Grzejnik nie bezie wcale czymś lepszym,a wręcz przeciwnie bo nie zapewni Ci takiego komfortu jak podgrzewana podłoga,to akurat normalna kwestia za którą przemaw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 20777 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >