Jaki gips do szpachlowania ścian ?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

21 października 2008, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki rodzaj gipsu należy stosować do szpachlowania (gipsowania) ścian? Chodzi o to że nie chce się za bardzo przy tym napracować :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2009, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Polecam gładzie gipsowe Megaron. Mają idealna konsystencję, dość długo poddają się obróbce, po wyschnięciu są śnieżnobiałe. A jeśli nie chcesz się napracować to może wynajmij ekipę tynkarzy. Ja tak zrobiłem. Wszedłem na pierwsza lepszą stronę ( to się chyba nazywało fachowaekipa.pl
o ile dobrze pamiętam )i znalazłem tam znakomitych tynkarzy. Pracowali szybko i tak starannie, że aż dałem im premię. Tak więc i tobie polecam.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• kamień dekoracyjny Liczba postów: 4 Grupa: Wykańczamy... To prawda - wybór jest duży. Mi się to jednak nie podoba. Wolę cegłę.
  • Jaka podłoga w salonie? Liczba postów: 1 Grupa: Wykańczamy... Co polecacie na podłogę w salonie. Szukam trwałego i wytrzymałego materiału na podłogę, który przetrwa kilka lat. Ważne dla mnie jest również wykończenie takiej...
  • Jaka aranżacja jest nowoczesna? Liczba postów: 172 Grupa: Wykańczamy... Teraz nowoczesność jest bardzo różnie interpretowana. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie to możesz pomyśleć o wykorzystaniu takich http://stefania.pl/pus...
  • Dywan czy wykładzina? Liczba postów: 85 Grupa: Wykańczamy... Jestem przekonany raczej do dywanów, za wykładziną nigdy nie przepadałem. Dywan o wiele lepiej się prezentuje :)
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 177 Grupa: Wykańczamy... Zauważyłem, że ostatnio są bardzo modne. Ja natomiast za tym nie przepadam. Moim zdaniem to chwilowa moda, która za jakiś czas minie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16788 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 389

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >