Jaki grzejnik łazienkowy?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

12 grudnia 2011, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o grzejnik łazienkowy,to polecam również te dekoracyjne. Wystarczy odpowiednia moc grzewcza,a sam grzejnik bardzo ładnie komponuje się z łazienką.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

dokladnie tak, zalezy jaka chcemy uzyskac tem w lazience i jaka mamy jej powierzchnie ale spokojnie jednymi z dizajnerskich mozemy dodac szyku naszej lazience, terma ma ciekawe kolory nie wspominajac o wzorach ale to juz rzecz gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

też jestem za dekoracyjnymi, teraz robią takie, że i ładnie wyglądają i dobrze grzeją, z niczego nie trzeba rezygnować na rzecz czegoś innego

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2012, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Do łazienki to ja lubię te "suszarkowe" jak to się mówi heheh praktyczne i dają tyle ciepła ile potrzeba :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2012, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też takie mam, ale w kolorze i nie takie zwykłe rurki, tylko właśnie stylowe, choć "stylowe" dla każdego oznacza co innego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2012, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dołączam do rurek w łazience heh, ja sobie wybrałam eleganckie matowe, ze "stali" czy czegoś tam ale tylko dlatego taki kolor, bo tylko taki pasował do aranżacji łazienki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

no własnie, można przecież z kolorem poszaleć, u mnie w domu, każdy grzejnik innego koloru jest, bo były dobierane do wnętrz podobnie, jak u Ciebie Poziomka;)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zielony grzejnik od Zielonego kapitalny!
________________________________
drewniane domy

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie mam tak samo :) W każdym pokoju inny kolor grzejnika, o ja mówię, w każdym pokoju... w każdym pomieszczeniu :D Pamiętam jak w domu mojej babci były wszystkie białe grzejniki, bo uważali że tak musi być hehe ale czasy się zmieniają i dobrze, ale jak sobie przypomnę te wszystkie absurdy to śmiać się chce

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2012, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

oh dajcie spokoj to juz przeszlosc zaprzeszla, teraz grzejniki sa modne i w ogole wymagajace

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 32 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >