Jaki grzejnik wybrać? Grzejniki dekoracyjne w kolorze srebra, stali i chromu.

« Powrót do artykułu: Jaki grzejnik wybrać? Grzejniki dekoracyjne... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

4 listopada 2013, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ciągle mam dylemat.. bo podobają mi się grzejniki dekoracyjne, ale nie jestem do końca pewien czy to nie będzie tylko fajny design a cała reszta będzie kiepska.. co prawda poszukałem dobrej firmy Purmo na http://www.kreocen.pl/kategoria/Grzejniki-dekoracyjne-Purmo- 66_696_342.html ale nadal nie jestem pewny.. może ktoś doradzi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2014, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie już za późno na te porady ale jeśli chodzi o grzejniki dekoracyjne to zdecydowanie lepsze są VASCOart. ładniejsze i trwalsze. Zastanawialiśmy się żoną i wybór padł na VASCO. Mogę Ci podać które wybraliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2014, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki dekoracyjne powinny być klasyczne moim zdaniem. Bardzo przypadły mi do gustu takie. Są z marmuru, więc będą nie tylko ładnie wyglądać, ale i dobrze grzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2014, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez kiedys myślałam o grzejnikach dekoracyjnych, jednak chyba przemowił do mnie rozsądek, wybrałam to co tradycyjne i praktyczne. Zakupiłam grzejniki stalowe z http://www.komarpol.pl/ wizualnie prezentuja się naprawde całkiem niezle, przy ich wyborze mialam pewność co do prawidłowego funkcjonowania,przy takich dekoracyjnych nie do końca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 421

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >