Jaki hosting wybrać?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

22 marca 2018, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Hostingów do wyboru mamy dzisiaj wiele. Fajną opcją jednak bez wątpienia jest chmura, dostępna w http://www.arubacloud.pl/cloud-backup/ceny.as px .
Przede wszystkim oferta ArubaCloud jest największym tego typu rozwiązaniem w Europie, posiada wysokie standardy zabezpieczeń, a jednocześnie użytkowanie clouda jest wygodne i przyjazne dla użytkowników.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2018, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Hekko to jest pewniak. Tyle lat, ile siedzimy na tym serwerze, a tam dalej ta sama sytuacja. Ogólnie - nie mamy z nimi żadnych problemów, działa to jak powinno, support odpowiada natychmiastowo. Z naszej perspektywy to jest po prostu kawał solidnej, godnej uwagi usługi. Ale spoko - sami testujcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2018, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wolę Firehost. To byłoby chore, gdybym przeszła na inny hosting w sytuacji, kiedy mam dobrą usługę i mało za nią płacę.
Czyż nie? ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

I też podobnie - nie mam zamiaru zmieniać hostingu, z którego jestem zadowolony.
Skoro przez tyle lat działał nam jak należy, to po co mamy brać pod uwagę inne serwery? To jest totalnie pozbawione sensu. Mylę się?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zależy ci na dobrej relacji ceny do jakości to sprawdź Progreso. Przetestujesz przez 30 dni, a jak się spodoba to w ofercie mają kilka całkiem niezłych promocji. No i cena nie rośnie tak dramatycznie w kolejnych latach, jak ma to miejsce w przypadku innych hostingów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2018, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jesli chodzi o na prawdę dobrej jakości i stabilny hosting, warto zainteresować się ofertą od Hekko. Mają na prawdę świetnej jakości usługi, które wbrew pozorom nie są takie drogie i własnie to przekonało mnie do nich!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2018, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hekko jest stabilne i głównie o to w nich chodzi.
Nie jest łatwo znaleźć serwer, który da takie parametry, w takiej cenie i przez tyle lat będzie działać niezawodnie.
Ale to chyba wszyscy doskonale wiedzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2018, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Firehost mnie zadowala, nie ma żadnych problemów. Współpracujemy z nimi od dawna.
Jest w porządku, mamy wiele serwisów. Po co mielibyśmy cokolwiek zmieniać?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tani i na prawdę dobry hosting, z którym przez półtorej roku użytkowania ani razu nie miałem problemu to https://www.cal.pl/hosting-serwery-shared . Jestem wybrednym i momentami upierdliwym klientem, także na początku gdy mało wiedziałem pisałem do nich maile z głupimi zapytaniami. Na wszystkie odpowiadali szybko, cierpliwie oraz co najważniejsze fachowo wytłumaczyli mi wszystko co potrzebowałem wiedzieć ;) Z tymi hostingami trzeba jednak trochę uważać, bo z tego co słyszałem od znajomych u niektórych firm regularnie serwery padają lub się zawieszają, a kontakt z administratorami hostingu bywa ciężki. Najgorzej w takiej sytuacji jeśli chodzi o sklepy internetowe, bo tracisz klientów gdy serwer Ci padnie. Warto wykupić taki serwer, który ma większą pojemność np. 50GB przynajmniej. Podrzucam Wam artykuł https://infostrow.pl/biznes/pojemnosc-serwera -ktory-wybrac/cid,79844,a o tym, jak ważna jest pojemność serwera. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2018, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

My hosting do naszej strony internetowej zamawialiśmy w firmie https://www.eniteo.pl, ponieważ ze wszystkich ofert, z jakimi się zapoznaliśmy, ta była zdecydowanie najbardziej atrakcyjna ;) Skorzystaliśmy z najtańszego serwera, bo taki w zupełności nam wystarczy. Kontakt z firmą bardzo miły, współpraca układa nam się bardzo dobrze, więc polecamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 226 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • samochód Liczba postów: 130 Grupa: Trudne tema... Czy korzystaliście również z jazdy próbnej?
  • Studia - ważny wybór Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Jest mnóstwo czynników determinujących opłacalność zapisania się na studia wyższe, opłacenie czesnego i rozpoczęcie zdalnej edukacji. Choć nauka na odległość wy...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 39 Grupa: Trudne tema... W jaki sposób Wy dbacie o zdrowie Waszych dzieci i dlaczego? Jeżeli chodzi o mnie, to zdecydowałem się na zakup produktów medycznych dla dzieci, np. aspiratora....
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1650 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 350

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >