Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

Jaki hydrofor?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

26 lipca 2010, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki hydrofor najlepszy będzie do zasilenia domu w wodę z własnego ujęcia? Woda z wodociągu będzie na wiosnę 2011

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 11:32

Polecam pompy ominigena. Są to bardzo dobre zestawy hydroforowe ze zbiornikami. Ceny też nie są zbytnio wygórowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2011, 19:25

Przy wyborze hydroforu należy wziąść pod uwagę, czy nie ma konieczności instalowania odżelaziaczy, bo jeśli tak, to hydrofor stanowi integralną część stacji i aby uniknąć wymiany, lepiej dowiedzieć się wcześniej!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2013, 14:05

ja bardziej bym polecał jakąś nowoczesną i niezawodną pompę głębinową np. ZDS, takie pompy są praktycznie nieawaryjne, w pełni zautomatyzowane, dobrze zabezpieczone, to są pompy wysokiej klasy i jakości, ale w ogólny rozrachunku są bardziej opłacalne niż tańsze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Podstawowym problemem przy oczyszczalni ścieków dla małych działek budowlanych jest to, że jeśli dostanie się pozwolenie to potem nie pozostanie miejsca na usyt...
  • Jaki hydrofor wybrać? Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Jeśli miałby to być niezawodny zestaw hydroforowy warto wyposażyć go w trwałą i niezawodną pompę Hydro-Vacuum np. SM4.02 oraz zbiornik ocynkowany bez przepony o...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 62 Grupa: Robimy inst... kominek też fajna sprawa, znaleźć dobrego dostawcę drewna opałowego i można "szaleć" :) gdyby ktos potrzebował, tutaj jest sprawdzony: http://weglosmyk.pl/
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 93 Grupa: Robimy inst... ja bym postawił na ekogroszek od sprawdzonego dostawcy - http://weglosmyk.pl/ja tu korzystam, sprawdza sie fajnie,nawet ekonomicznie.
  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 31 Grupa: Robimy inst... ja bym został przy standardzie. Mam sprawdzonego dostawcę i nie narzekam na jakość czy praktyczność takiego ogrzewania,choć słyszałem, że jesli chodzi o pelle...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 10780 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >