Jaki hydrofor?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

26 lipca 2010, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki hydrofor najlepszy będzie do zasilenia domu w wodę z własnego ujęcia? Woda z wodociągu będzie na wiosnę 2011

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 11:32

Polecam pompy ominigena. Są to bardzo dobre zestawy hydroforowe ze zbiornikami. Ceny też nie są zbytnio wygórowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2011, 19:25

Przy wyborze hydroforu należy wziąść pod uwagę, czy nie ma konieczności instalowania odżelaziaczy, bo jeśli tak, to hydrofor stanowi integralną część stacji i aby uniknąć wymiany, lepiej dowiedzieć się wcześniej!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2013, 14:05

ja bardziej bym polecał jakąś nowoczesną i niezawodną pompę głębinową np. ZDS, takie pompy są praktycznie nieawaryjne, w pełni zautomatyzowane, dobrze zabezpieczone, to są pompy wysokiej klasy i jakości, ale w ogólny rozrachunku są bardziej opłacalne niż tańsze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaki kocioł na biomasę ? Liczba postów: 39 Grupa: Robimy inst... Akurat o tym kotle jeszcze nie słyszałem,nie miałem z nim styczności wiec też tak do końca nie wiem czego należy się po nim spodziewać. A zaglądaliście do nas n...
  • jaka pompa do studni???? Liczba postów: 9 Grupa: Robimy inst... Przede wszystkim sprecyzuj jaki budżet posiadasz na zakup pompy do studni głębinowej i wtedy doradzimy coś najbardziej odpowiedniego,czekamy na szczegóły. www....
  • wybór kotła - Piecbud Liczba postów: 43 Grupa: Robimy inst... A musi być to akurat kocioł tej firmy? Bo polecam zerknąć także na www.PieceMans.pl mamy szeroki wybór i rozsądne ceny,zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.
  • Jakie szambo? Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... Na forum jest już kilka wątków w którym poruszana była kwestia szamba oraz tego co jest bardziej opłacalne,czy ono czy też przydomowa oczyszczalnia ścieków,wart...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Moim zdaniem istnieje pewne ryzyko,ponieważ wtedy śpisz niemal na tykającej bombie zegarowej,proponuję jednak nie składować dużej ilości paliwa obok domu. www...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >