Jaki hydrofor?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

26 lipca 2010, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki hydrofor najlepszy będzie do zasilenia domu w wodę z własnego ujęcia? Woda z wodociągu będzie na wiosnę 2011

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 11:32

Polecam pompy ominigena. Są to bardzo dobre zestawy hydroforowe ze zbiornikami. Ceny też nie są zbytnio wygórowane.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2011, 19:25

Przy wyborze hydroforu należy wziąść pod uwagę, czy nie ma konieczności instalowania odżelaziaczy, bo jeśli tak, to hydrofor stanowi integralną część stacji i aby uniknąć wymiany, lepiej dowiedzieć się wcześniej!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2013, 14:05

ja bardziej bym polecał jakąś nowoczesną i niezawodną pompę głębinową np. ZDS, takie pompy są praktycznie nieawaryjne, w pełni zautomatyzowane, dobrze zabezpieczone, to są pompy wysokiej klasy i jakości, ale w ogólny rozrachunku są bardziej opłacalne niż tańsze

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale pote...
  • Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 44 Grupa: Robimy inst... Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda...
  • zbiornik naziemny czy podziemny? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas b...
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 61 Grupa: Robimy inst... hm no ja bym wybrał piec z podajnikiem co do wyboru paliwa to może pellet który na obecna chwilę jest jak dla mnie najlepszym paliwem
  • za duzo poiolucos nie tak z kotlem Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Popiołu mam tyle w piecu ze tragedia. Wegiel do niczego, znowu dalem się nabrać na wrzeszczaca reklamę internetowa. Masakra. Jakie paramtery powinien mieć dobry...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 386

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >