Jaki impregnat do fug?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 grudnia 2007, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę poradzcie jaki kupić impregnat do fug,jakiej firmy polecacie?Dzięki :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2007, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja stosowalem LAMIX ... w zestawie sa rekawiczki bo moze troche "pogryzc" ale skuteczny ... cos na bazie zywic ...fugi w lazience nie maja "plesniowego" koloru a w przedpokoju (jasna fuga) nadal blyszczy ... przed nalozeniem dobrze fugi wyczyscic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2007, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki:)Widzę że jesteś tu ekspertem:D Także na pewno wiesz czym wyczyścić fugi? Mieszkanko mamy nowe,płytki ułożone może miesiąc temu. Niestety po malowaniu i innych pracach są nieżle zapylone,na ścianach spoko gdyż były obklejone taśmą, ale podłoga nie wygląda najlepiej.Jak ją doczyścić,zwłaszcza fugi?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2007, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

z fugami nigdy nie jest latwo ... ja u siebie w domu stosuje srodek W5 .. zwykla chemia domowa z niemiec (chyba w lidlu dostepny) duzo lepszy od domestosow itp ze wzgledu na brak wstretnego zapachu a ogolnie mowiac ma cytrynowy (nie trzeba wyganiac calej rodziny na 10-cio godzinny spacer).... spryskuje i sobie ide a jak sobie przypomne to zmywam i po wszystkim :wink: ... nadmienie ze u znajomej stara rdze w wannie zeliwnej usunelo skuteecznie i nie niszczy emalii jak niektore silnie zrace wynalazki (miala przeboje z cifem i teraz kawalek wanny jest nie do "odzyskania") ... mozna tez zawalczyc srodkiem dostepnym w sklepach budowlanych .. SZOP ... 1L okolo 10 zl ...usuwa stary cement farbe itp z roznych powierzchni... kiedys go uzylem i nawet bylem zadowolony wiec moze zadziala ... i nie trzyj fug jakas bardzo twarda szczotka ... zniszczysz powierzchnie fugi i juz nie bedzie taka ladna :D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2007, 02:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wielkie dzięki za tak wyczerpującą odpowiedz :D Zastosuje się do Twojej rady i zabiorę się za tą przykrą czynność tak jak piszesz.Może nie będzie tak źle. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2008, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba też skorzystam z rady :D

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2010, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę poradzcie jaki kupić impregnat do fug,jakiej firmy polecacie?Dzięki :D i mi też

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym impregnatem do fug jaki znam - jest CSH serii 1620 do 1630 z sunflower - niestety niedostępny na rynku polskim, ale widziałem na allegro że ktoś to zaczyna rozprowadzać jako impregnat do kostki betonowej z serii 1610, ale to prawie to samo co 1620 a dużo tańsze (przeliczając - litr 1610 na allegro 30 zł , a litr 1620 to kwota grubo ponad stówę - 35 zł buteleczka 200 ml)
SCH1610 jest rewelacyjny - robiąc w anglii kafelki, stosowałem tylko ten preparat na posadzki i łazienki - zero problemów, dobra opinia i dużo zamówień :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2011, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje płytki gresowe i fugi zostały zaimpregnowane środkami firmy HG polska.Nie piszę więcej,żeby nie robić reklamy ale mozna wejść na ich stronkę i sobie poczytać.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2011, 20:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o czyszczenie fug to mogę polecić parę sprawdzonych sposobów - efekt murowany i to bez uszczuplania domowego budżetu. Wiem, bo sama regulrnie stosuję... Najprościej oczywiście użyć Cilit albo Domestos, ale ze względu na zapach można spotkać sie z protestami pozostałych domowników:) Dlatego ja sugerowałabym zastosowanie proszku do pieczenia - lekko zwilżamy wodą, a potem delikatie szorujemy szczoteczką, całość wycieramy i gotowe. Ale muszę przyznać, że Szop tez jest niezły;)

Po takie i inne porady zapraszam na mój blog:
http://paniglazurnik.blogspot.com/2011_10_01_ archive.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >