Jaki jest najbardziej wydajny kolektor sloneczny ?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

29 września 2011, 23:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jammal napisał: Witam, też się właśnie przymierz do zakupu solarów.
Zastanawiam się też czy może dodatkowo nie wziąć pod
uwagę baterie słoneczne, choć te koszty???
Jakich producentów szczególnie polecacie??


Skontaktuj się z ta firmą http://www.solar-tech.pl/
Ja jestem z jej usług zadowolony, pisałem wyżej, kolektory świetnie działają

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A kolektory Junkersa - ponoć i Junkers w coś takiego wszedł. Jakieś opinie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam,że są niezłe, ale osobiście nie sprawdzałam ;)

Trochę więcej o kolektorach znajdziecie tutaj:
http://tematy.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/kolektor+s%C5%82o neczny

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Aha, i jeszcze tutaj: http://rynekpierwotny.com/articles/article/356/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Panu, który pytał o baterie słoneczne chciałbym uzmysłowić, żeby czasem nie mylił ogniw fotowoltaicznych z kolektorami słonecznymi do C.W.U. lub wspomagania C.O. To dwie różne rzeczy, z czego pierwsza służy do zamiany promieniowania na energię elektryczną, a kolektory słoneczne na cieplną. Co do wybory kolektorów to polecam firmę MPBP (tu strona: www.mpbp.pl). Jest z okolic Krakowa i cechuje ją naprawdę wysoki profesjonalizm. Nie naciągają klienta, aby tylko więcej zapłacił i szybko sp...(sobie odszedl ;)). Instalatorzy znają się na rzeczy i potrafią szczerze porozmawiać o kosztach instalacji i użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2012, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

O! Okolice Krakowa to też moje okolice:D O tej firmie ni słyszałem, czy to jakaś nowość? Kiedy kilkanaście miesięcy temu montowałem u siebie kolektory, zdecydowałem się na turbosolary z Makrotermu i bardzo sobie chwalę. Tez mają bardzo dobre podejście do klienta. Wiadomo, że jak ktoś się decyduje na taką inwestycję, to chce, żeby mu dobrze doradzić i fachowo wykonać, ja na szczęście się nie przejechałem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Poznaj najlepszy portal nieruchomości: studioogloszen.pl Zupełnie nowa jakość, rzetelne informacje, ciekawe oferty!

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2012, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolektor słoneczny BREGUS, www.solarco.com.pl niemiecka technologia w dobrych cenach!!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2012, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym proponował bardziej znane czy sprawdzone firmy np. Biawar. Bardzo dobre jakościowo, nie będzie problemów z ekspoloatacją :http://megastore.pl/6382,5245,5245,Urzadzenia-i-systemy-grz ewcze_Systemy-solarne.html

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kazdy reklamuje i poleca, a tak naprawde wszystko wychodzi w praniu, sprawdzone czy nie sprawdzone, jedno i to samo, liczy sie tylko kwestia nagrzania wody, slyszalem o BREGUS i wchodzilem na ich strone www.solarco.com.pl wyglada calkiem niezle cenowo, nie mozna sie do niczego przyczepic

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oczyszczanie wody Liczba postów: 18 Grupa: Innowacje w... Dzbanki i butelki do wody z filtrami to rewelacja. Trzeba tylko pamiętać, żeby odpowiednio często wymieniać filtr. To wystarczy, żeby mieć do dyspozycji świetne...
  • Dom energooszczędny Liczba postów: 169 Grupa: Innowacje w... Który dyson oczyszczacz powietrza polecacie? Zależy mi na automatycznym trybie pracy i wysokiej wydajności. Czy ktoś z was posiada taki model i może podzielić s...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2768 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Zarządzanie pracownikami na budowie Liczba postów: 47 Grupa: Innowacje w... Sprawdź sobie funkcje Berberis. Ten system zapewnia w zasadzie wszystko. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Musicie to wszystko tylko sensownie poukładać. N...
  • pompy ciepła do ogrzania domu Liczba postów: 23 Grupa: Innowacje w... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? Kancelaria Gliwice

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >