Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 czerwca 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

To co że nie jest tak kaloryczny ale koszt ogrzewania jest podobny do ekogroszku. Jeżeli masz kocioł przystosowany głównie do pelletu to koszty ogrzewania są naprawdę sensowne. Niewiem czemu w Polsce tak ciężko przebić się temu paliwie ale na zachodzie jest on o wiele bardziej popularny. Ekogroszek jest przereklamowany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2011, 21:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam kocioł Zębiec typu KDU. Jest on głównie przystosowany na palenie węglem kamiennym lub drewnem. Szczerze mówiąc to można w nim palić wszystkim ale ja palę głównie węglem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2011, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja bym jednak szukał takiego kotła na biomasę, który ma samozapłon i duży kosz, z tego co wiem Zębiec takiego rozwiązania nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Cichewicz ma (chodzi mi o bio)

fotka od kumpla, ten kosz jest mega:

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 01:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt - przyjrzałem się tematowi, nie dość że ma duży kosz to części zamienne dwa razy tańsze od alessandro (od którego jako kocioł jest dużo tańszy) a automatyke pogodowa też ma w opcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2012, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

no to polecam i daj znac jak kupisz jak działa

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2012, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł Ekowitt ,palę pelletem . Wydaje mi się ,że to dobry sposób palenia . Wytrzymały ,dobra blacha , nie ma z nim problemów .

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Kociol.net na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór,a w razie pytań jestem do dyspozycji na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2013, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A kocioł Hades, Ekowittu ? Może ktoś użytkuje ? Chciałbym zamówić ten kocioł, parametry ma ok, a jak sprawuje się w praktyce ?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2013, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłem ten kocioł z rok temu, w praktyce naprawdę prosty w obsłudze, u nas bynajmniej nie ma żadnych problemów. solidnie wykonany także mam nadzieję, że troszkę wytrzyma, z poprzednim już na samym początku nie miałem dobrych doświadczeń, a tutaj wszystko ok, dobrze spala różnego rodzaju opał, i dobrze, że jest do tego przystosowany, zawsze to wygoda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >