Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 sierpnia 2013, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

ja z tą firmą mam bardzo dobre doświadczenia, przynajmniej w moim otoczeniu ludzie ich chwalą, sporo osób z tego co słyszę. ja posiadam inny model, ale też Ekowittu, i spisuje się świetnie, ja nie znam się jakoś szczególnie na kotłach, ale mam znajomego, który siedzi w tej branży i spojrzał fachowym okiem zanim kupiłem, i jak najbardziej polecił.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2013, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy w Ekowitt można normalnie podjechać i zobaczyć kocioł? Bo wiem, że część firm robi z tym problem, ja się jeszcze nie orientowałem co do Ekowittu i nie mam pojęcia. I jeszcze 1 pytanie - co do awaryjności elektroniki w kotłach tej firmy - tego głównie się boję, sterowanie z panelu pokojowego świetnie brzmi, ale jak to jest w praktyce?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2013, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja podjechałem i nie robili żadnych problemów. mam panel pokojowy i to naprawdę świetna sprawa, duże ułatwienie - a działa bardzo dobrze, obsługa banalna. ja ogółem jeszcze z kotłem nie miałem problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2013, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii wyboru kotła,to warto zajrzeć także do nas na www.Lubpol.pl mamy bogate doświadczenie na rynku oraz fachową obsługę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2013, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zakupiłem w Piecbudzie, nie tylko na pellety, a takiego szukałem, bo po co się ograniczać na własne życzenie tylko do jednego rodzaju opału. spisuję się nieźle, nie ma z piecem jakichkolwiek problemów, oczywiście przyszłosć pokaże, ale na razie jak najbardziej wzorowo działa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2013, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić www.Kociol.net gdzie pomożemy w wyborze odpowiedniego kotła w atrakcyjnej cenie. teraz przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji,wiec warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki piec trzeba mieć pod pellety? Trzeba jakiś specjalny czy można tez np. węglowy przerobić?

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz solidnego i niezawodnego kotła,to sprawdź na
www.PieceMans.pl gdzie teraz mamy szereg ciekawych promocji,miła obsługa pomoże podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej zakupić piec oryginalnie przystosowany do opalaniem pelletami

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2013, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A możecie dla nowicjusza zarzucić jakimś modelem kotła na pellet. Mam metraż 150m2. Btw. korzystaliście może z pelletu Stelmetu? Jak wrażenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >