Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

22 czerwca 2015, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście na www.Kociol.net ? Bo teraz mamy kilka nowych modeli dobrej jakości kotłów więc myślę że warto,a w razie pytań jesteśmy do dyspozycji:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2015, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł na biomasę od Witkowskiego http://www.kotly-witkowski.pl/multibio, jest bardzo dobry, używam już 4 rok i sobie chwalę. Prosto się z niego korzysta i z kilka lat pewnie jeszcze posłuży

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2015, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim sprecyzuj budżet jaki posiadasz na zakup kotła,oraz jaka będzie generalnie powierzchnia grzewcza,od tego uzależnimy moc i inne podzespoły. Rozejrzyj się na stronie www.Elando.pl tam znajdziesz szeroki wybór dobrej jakości kotłów.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdz tutaj www.kotlostal.com.pl naprawde szeroki wybor!

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:18
Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik TadeuszKot napisał: Ja mam kocioł na biomasę od Witkowskiego
http://www.kotly -witkowski.pl/multibio, jest bardzo dobry,
używam już 4 rok i sobie chwalę. Prosto się z niego
korzysta i z kilka lat pewnie jeszcze posłuży

biomasa to teraz modna i opłacalna rzecz podobno jak chodi o opał
witkowski idzie za potrzebami klientów widze, ja mam od nich kocioł na ekogroszek głównie ale z drugim paleniskiem też na drewno i wieksze rzeczy , swego czasu też najwicej ludzi to kupowało, ale zadowolony jestem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2015, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaką biomasę stosować aby taki piec działał wydajnie i nie ciągnął dużo kasy z naszej kieszeni?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do opłacalności biomasy,to oczywiście opinie będą podzielone,natomiast warto poczekać na odpowiedzi Użytkowników którzy biomasy używają jako tego głównego paliwa. Jeżeli chodzi o sam kocio,to zapraszamy na Elando.pl gdzie pomożemy podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2015, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry piec to podstawa,ale nie zapominajmy również o biomasie,bo ta także powinna być najwyższej jakości,tutaj mogę zaprosić na www.Oz.Sklepna5.pl gdzie znajdziecie ekologiczne paliwo do ogrzewania swojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2015, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

jest wiele dobrych firm, które produkują solidne kotły, trzeba po prostu postawić na renomowanych producentów, biomasę można tanio kupić (w http://www.krex.com.pl/ )

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samego kotła na biomasę,warto poszukać również odpowiedniego,ekologicznego paliwa,a to znajdziecie na www.Oze.Sklepna5.pl w razie pytań służymy pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >