Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

6 listopada 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A zaglądaliście na naszą stronę Elando.pl ? Teraz mamy kilka nowych kotłów do wyboru,oczywiście każdy solidnie wykonany,wysokiej jakości,zapraszamy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2015, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam kocioł marki www.metalteres.com.pl - świetnie się sprawdza, poprzedniej zimy grzał super i co najwazniejsze duzo nie kosztuje mnie węgiel

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2015, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki piec będzie najlepszy do spalania pelletu?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2015, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam zembca. Zmieniliśmy tylko palniki. Ale niedawno widziałem w budowlanym kocioł na pellet. Mały, zgrabny. Idealny do nie wielkich pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kotły na biomasę i nie tylko,to warto zerknąć www.PieceMans.pl wybór jest naprawdę bardzo szeroki,a ceny rozsądne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2015, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Drogie są takie palniki?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko dokładnie opisane jest na naszej stronie Elando.pl łącznie z danymi kotłami na biomasę,warto zerknąć,możecie liczyć na naszą pomoc oraz rade podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

jest dość dobry wybór wśród kotłów, a co do biomasy to mam dobry namiar, gdzie opłaca się to zamawiać http://www.krex.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz samego kotła, warto mieć dobrego dostawcę paliwa, np: ekogroszku, pelletu- a akurat wysoką jakość oraz kaloryczność opału znajdziecie na Smarttrans.net.pl do tego niższe ceny i miła obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej klasy systemy grzewcze sprzedaje Swatt przez swój serwis -swatt.pl. Odkąd z nimi współpracuję to jeszcze żadnych przestojów z dostawami mi nie robili. Ja bym ich polecał, mają bardzo urozmaicony wybór jeśli chodzi o kotły, ale też sporo klasowych grzejników z prostym, szybkim montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >