Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸

9 października 2017, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o kotły na biomase to tak się składa, że kilka ciekawych i zarazem dobrych modeli znajdziecie u nas na Thermostahl.pl w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2017, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe kotły na biomasę ma w swojej ofercie firma www.mojeinstalacje.com Mają ogólnie szeroką ofertę związaną z instalacjami grzewczymi, więc polecam wam ją przejrzeć. Co do kotła to sam mam u siebie taki w domu i jestem z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2017, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłam na www.ekogren.pl i nie żałuję, świetnej jakości piece na biomasę.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2018, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jesteście zainteresowani piecem na biomasę, polecam zajrzeć do nich http://www.kompanialesna.pl/pl/50-piece-na-bi omase ja tam kupowałem wszytko co było mi w tym potrzebne. A tak poza tym maja całkiem ciekawy asortyment. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2018, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre kotły na biomasę ma firma http://www.gizex.com.pl/ i z nimi polecam współpracę. Po pierwsze są bardzo dobre produkty, wydajne, dopasowane do zapotrzebowania energetycznego budynku. Po drugie dobre doradztwo, czyli oferują to, co jest potrzebne, a nie to, co jest najdroższe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2018, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł kotłem, ale ważne żeby był solidnie zbudowany. Często wykonuję naprawy kotłów. Potrzebne części typu rączki i nóżki, zamawiam u www.dulawa.eu. To solidny i rzetelny kontrahent.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2018, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłem kocioł u www.viessmann.poznan.pl. Wybrałem kocioł kondensacyjny gazowy, który spełnił moje oczekiwania. Dobrze współpracuje zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i tradycyjnymi grzejnikami ściennymi. Cena bardzo korzystna.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia wyboru kotła, na co ostatecznie padł wybór? daj znać w miarę możliwości jeżeli oczywiście wątek jest nadal aktualny, czekamy na Twoją odpowiedź.

www.Thermostahl.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2018, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei potrzebuję do kotła na pellet kupić podajnik, ktoś może polecić dobrą firmę? Widziałam że Metalvit ma w ofercie dość dużo i w dobrej cenie, z tego co czytam to firma jest długo na rynku to chyba u nich zamówię.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2018, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

essay skills a college essay college essays college essay

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >