Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10  ▸

15 czerwca 2018, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

loans guaranteed approval personal loan comparison loans guaranteed approval bad credit loans guaranteed approval

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze to zaopatrzyć się w faktycznie porządny pellet. U nas wybór padł na niezawodny http://www.bartexpol.pl/ Wysoka jakość i super cena, dzięki którym jesteśmy w stanie ogrzać nasz dom najlepiej jak się tylko da!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2018, 08:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj wystarczy dobry skład opału i z pelletem nie powinno być żadnego problemu, cenowo teraz wychodzi kupić go najtaniej z racji tego iż sezon grzewczy nie jest jeszcze w pełni. Same kotły jak i pozostałe akcesoria grzewcze znajdziecie u nas, chętnie pomożemy.


Sklep-Tech-Instal.info

Ten post był edytowany przez Sklep.Tech-Instal dnia: 13 sierpnia 2018, 08:53
Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2018, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym temacie zajrzyjcie do www.499.pl. To specjaliści, którzy pomogą podjąć odpowiednią decyzję zakupową. Kupiłem u nich sprzęt najwyższej klasy i dodatkowo w atrakcyjnej cenie. Produkt bezawaryjny i niedrogi w eksploatacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł na pellet i bardzo go sobie cenię. Kocioł daje wystarczające ciepło i jest ekologiczny. Jeżeli mieszkacie w Poznaniu lub okolicach to skontaktujcie się z firmą www.viessmann.poznan.pl Oni oferują kotły tego typu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2019, 04:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My creative network contract
http://qualityadultaffiliates.com/?kendra

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2020, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy wiecie, ale kocioł biomasa dostępny jest na eco-team.pl/oferta/biomasa. Myślę, że warto skorzystać z oferty tej firmy, bo to specjaliści w swojej dziedzinie, na pewno wam też doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2022, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam kocioł na pellet drzewny i się świetnie spisuje. Te nowoczesne piece są bardzo ekonomiczne i takim materiałem obecnie pali równie wydajnie co węglem, a pellet jest tańszy i mniej szkodzi zdrowiu. Nie ma nic gorszego niż śmierdzący dym na podwórku. Ja taki o mocy 12kW zakupiłem w firmie NIBE-BIAWAR z Białegostoku. Ona jest producentem kotłów PELLUX, ja mam akurat model Slim, bo piwnica nie jest duża i świetnie się w niej spisuje. Dużym plusem jest, to, że mogę nim sterować przez apkę jak jestem w pracy. Dam wam link do strony tej firmy, tak będzie najprościej https://pellux.pl/pl/produkty/kotly-c-o-na-pe lety-pl/pellux-slim/ Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2022, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dragon https://kotly-dragon.pl/kotly-grzewcze/kotly- na-pellet w swojej ofercie posiadają niezmiernie atrakcyjne kotły, dlatego zalecam sprawdzić, czym aktualnie dysponują. Pozwoliły nam na ogrzewanie przy pomocy pelletu, co traktowaliśmy jako absolutną konieczność, w końcu jest to patent całkowicie przyjazny dla środowiska.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2022, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

My w domu postanowiliśmy zdecydować się na kocioł od Pellux i to był bardzo dobry pomysł. Ich oferta jest bardzo szeroka, mają różne kotły w różnych cenach, ale wszystkie mają jeden wspólny mianownik- są świetnej jakości. Wybór i przygotowanie do montażu nie zajęło nam dużo czasu, a dzięki temu właśnie producentowi mamy pewność, że nasz kocioł ma autoryzowany serwis w razie jakichkolwiek problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >