Jaki kocioł na biomasę ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 października 2010, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, czy macie jakichś sprawdzonych producentów kotłów na pellet i ewentualnie ziarna zbóż ? Zależy mi aby kocioł był w pełni zautomatyzowany i nie wymagał poświęcania mu dużo czasu, niezawodny, ekonomiczny i w cenie do 12000. Z tego co mówił instalator to moc kotła powinna być ok. 20kW.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2010, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie kocioł D'Alessandro Termomeccanica CSI. Bardzo solidny kocioł, prosty w obsłudze i praktycznie bezobsługowy. Automatyczna zapalarka rozpala za nas, kontrola spalania i system podtrzymania płomienia reguluje pracę kotła - obsłuaga ogranicza się do podsypywania paliwa, czyszczenia kotła i wybierania popiołu(i tak dosyć rzadko). Przystosowany jest głównie do pelletu i ziaren zbóż ale można palić też ekogroszkiem. Kocioł wykonay z porządnych materiałów - producent daje gwarancję na blachy. Sterownik z pogodówką - dosyć prosty w obsłudze. Nie żaluję że się w niego zaopatrzyłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2010, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

a gdzie go moge sobie obejrzeć. Masz jakiś link ?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2010, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.gizex.eu/concrete5/strona-glowna/oferta/kotly-na- biomase/ziarno-pellets/csi-20-100/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle ze szukajacy kotlow na biomase powinni zerknac tez na futura bio z trzyfazowym silnikiem i eplna autmatyka http://www.cichewicz.pl/produkty/kotly_grzewcze/biomasa.php< br /> to chyba najrozsadniejsze rozwiazanie jakie znalazlem w sieci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2011, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W serwisie "kotły.eu" można znaleźć kotły na pellet. Myślę że można tam kupić dobry kocioł oczywiście po skonsultowaniu z jakimś fachowcem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2011, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ten csi dobrze się prezentuje i trafiłem akurat na jego promocję także raczej na niego się zdecyduje. Niewiele jest opinii na jego temat ale jak już są to zazwyczaj pozytywne - widać nie sprawia problemów i ludzie nie przesiadują na forach pytając co i jak zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2011, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz oczywiście skorzystać z internetowego doradcy, do czego zachęcam :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 24 maja 2012, 16:36
Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2011, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Zębiec również oferuje kotły na pellet. Osobiście wolę inne paliwa bo pellet nie jest kaloryczny ale firmę polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, że sam masz Zębca. A na jakich paliwach pracuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >