Jaki kolor ścian?

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 października 2008, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moglibyście mi doradzić jakie meble pasowały by do brązowych mebli skórzanych? Czy będzie pasować odcien zieleni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2009, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

krótko zwięźle i na temat beż żadnych żółci czy czerwieni. To są eleganckie meble w brązowych kolorach, ściana powinna być jaśniejsza, utrzymana w podobnym klimacie. Beż jest spkojny stonowany i dostojny tak jak te meble.
Nie widzę inaczej pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2009, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko w odcieniach ziemi będzie dobrze wygladać. jeśli to salon zadbaj o to, żeby nei było za ciemno, bo nawet jeśli pokój jest po stronei południowej będzie przytłaczać, zwłaszcza że meble są też raczej klasyczne i lepiej się prezentują na jasnych ścianach. na jednej ścianie możesz też użyć np. tapety dekoracyjnej z ciekawym jednobarwnym wzorem (ale klasycznym, nic nowoczesnego) - będzie to ciekawe przełamanie monotonii koloru.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2009, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem niezle pasowalby kolor ecru. Doda ciepla i elegancji pomieszczeniu. Tapetowanie dekoracyjne to tez jest calkiem niezly pomysl, tylko tu nalezaloby sie dluzej zastanowic nad wzorem. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2009, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście nie przepadam za tapetami i w życiu bym n ascinę nie położył ani drewna ani tapety ale widzę że zaczynają wracać do łask.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2009, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapeta położona na jednej ścianie, np. jako tło w sypialni dla łóżka i szafek nocnych wygląda nieźle. Trzeba tylko odpowiednio skontrastować wzór i kolor do reszty ścian. Super efekt uzyskuje się dostawiając w odległości kilkunastu cm od ściany właściwej wolnostojącą ściankę G/K z podświetleniem LED lub zwykłych świetlówek. Dopiero ta ścianka stanowi "plecy" dla łóżka - efekt nieziemski i jakże intrygujący na romantyczny wieczór. Naszym Paniom z pewnością spodobają się takie rozwiązania ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2009, 22:55

Zgadzam sie: good 0 bad

w tej wersji brzmi nieźle ale jeżeli już wolę gołe ściany i inne romantyczne atrakcje ale nie powiem wizja ciekawa tylko to mi się kojarzy z dawnymi tymi biedniejszymi czasami gdzie w wielu mieszkaniach takie obdrapane tapety były a jak się ktoś zrazi to potem nie chce.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2009, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Znam to i byłem tego samego zdania ale po kilku pracach w tym temacie zmieniłem poglądy :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2010, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie wiem co tak się wszyscy uprali na te tapety. Moja żona przy ostatnim remoncie tak samo, ale całe szczęście bo jej się odwidziało w ostatniej chwili. Ostatecznie postawiliśmy na salon w kolorach barwy natury Śnieżki, do tego kupiliśmy tylko naklejki ścienne. Wyszło bardzo ładnie, gustownie i tapety były zbędne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2010, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

wrzos - mam w salonie i bardzo mi sie podoba... nie chciałem tego koloru ale żona się uparła na opakowaniu tak sobie wygląda a na ścianie super i ślaczek pod sufitem i super wyszło

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >