Jaki kupić ekspres do kawy w granicach cenowych 400 zł?

« Powrót do artykułu: Jaki kupić ekspres do kawy... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 maja 2011, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekspres do kawy ma swoich zwolenników, ale szczerze mówiąc wolę, tradycyjne zaparzanie kawy, po prostu najlepiej mi smakuje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2012, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz... 400zł to nie najwyższy budżet... najlepsze ekspresy do kawy potrafią kosztować powyżej 6000zł... jakiś najprostszy, ręczny, to może i owszem, ale nie wiem jak z gwarancją skuteczności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2012, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to też nie jest tak, że ekspres do kawy ciśnieniowy za 600zł zrobi złą kawę a ten za 6000zł najlepszą na świecie... dobra firma zrobi dobre i modele podstawowe – bajerów mieć nie będą, ale dobre espresso zrobią na pewno.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2012, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię swój ekspres bosh. kupiłem go za małe pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2012, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam ekspresy firmy saeco. sprawdzają się znakomicie i są za rozsądną cenę.
Mam taki oto ekspres http://kawaziarnista.istore.pl/pl/ekspres-saeco-poemia-focus -hd8323-09.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2012, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałam już dwa ekspresy Saeco. Pierwszego modelu nie pamiętam, ale był taki zwykły na
kawę mieloną. Potem kupiliśmy Talea Ring, a teraz po kilku latach mam ogromną ochotę na
Synthia.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie ostatnio kolega z pracy przekonał do zakupu i wybrałem automatyczny ekspres ciśnieniowy Nespresso Inissia XN100F. Jest to ekspres do kawy na kapsułki marki Krups, a to gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Przed zakupem była obowiązkowa popijawa u kumpla i wstępne testowanie. Jak spróbowałem tego smaku, to wiedziałem, że to jest to. Kapsułki nie są tanie, ale jak się chce mieć ten pyszny smak, to niestety, ale to kosztuje. Narazie użytkuję go od pół roku, ale jestem mega zadowolony. Na stronie producenta możecie przeczytać parametry
http://www.krups.com.pl/products/37

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Do kwoty 400zl spokojnie kupisz dobry ekspres do kawy i to ciśnieniowy na dwie filiżanki z funkcją spieniania mleka,która moim zdaniem też jest dosyć istotna. Poszukaj takich modeli jak Saeco czy DeLonghi,cieszą się one bardzo dobrymi opiniami.


www.Belle-Amelie.pl

Ten post był edytowany przez Belle-Amelie.pl dnia: 20 lipca 2016, 10:41
Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już kupicie swój wymarzony ekspres do kawy, to nie zapomnijcie o tym, żeby odpowiednio o niego dbać. Na stronie https://strefafiltrow.pl/saeco-philips-ca6700 -00-odkamieniacz-do-ekspresow-do-kawy-saeco-250ml.html możecie na przykład zamówić profesjonalny odkamienacz do takiego ekspresu, który przyda Wam się zwłaszcza wtedy, kiedy macie twardą wodę ;) Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

lipitor price zestril seroquel 50 mg for sleep ventolin proair albuterol inhaler

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >