Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

12 stycznia 2012, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłam materace firmy Treenes na prezentacji u mnie w domu. Na materacach śpi się rewelacyjnie, bóle krzyża jakie miałam zawsze rano minęły :) Rewelacyjnie układa kręgosłup w linii prostej. Mąż był sceptyczny ale teraz zawsze rano powtarza, że w końcu czuje że żyje:) Nie są tanie ale warte są każdej wydanej złotówki. Pozdrawiam Katarzyna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2012, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem materaca. Najważniejszym kryterium była dla mnie wygoda (ciągle bolały mnie plecy po spaniu!!!) i higiena materaca (żeby nie spać z roztoczami i innymi żyjątkami, wystarcza mi mój piesek;))) Po długich i mozolnych poszukiwaniach ktoś polecił mi zakup łóżka wodnego. Ja oczywiście, że nie, że woda, choroba morska ;)), a że pęknie, a że pewnie drogie i inne takie tam pierdoły ;))) jak sie okazało byłam w dużym błędzie! zaczęłam się poważnie zastanawiać nad zakupem takiego łóżka, spytałam się mojego lekarza co o tym sądzi i on jak najbardziej przyklasnął mojemu pomysłowi (pewnie nie chciał już słuchać moich narzekań na bóle pleców;) ogólnie rzecz biorąc od jakiś 4 lat jestem szczęśliwą posiadaczką materaca wodnego w ślicznej ramie (była w zestawie;), materac jest mega wygodny , podgrzewany (jestem zmarzluchem;), bardzo higieniczny bo pokrowce można prać w 60 stopniach. Mogę wszystkim sceptycznie nastawionym szczerze polecić łóżko wodne, aaa co jeszcze ważne ma 5 lat gwarancji i w zasadzie nie zużywa się (nic się w nim nie ugniata itp.), moja ciocia w Niemczech ma już taki 10 lat i NIC się w nim nie pogorszyło. AAA i wodę nalewa sie tylko raz przy montażu a później tylko trzeba raz w roku wlać taki specjalny płyn żeby woda nie kwitła. Ja swoje łózko kupiłam na allegro u użytkownika waterbed, mają też stronę www.lozkawodne24.eu, produkują łóżka w Niemczech i mają najlepsze ceny. Zamierzam teraz kupić łóżko wodne dla swojego dziecka (5 lat) i znowu wybiorę tego sprzedawce-jestem naprawdę bardzo zadowolona z ich produktu i kontaktu z nimi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2012, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam sie nad zakupem materaca firmy relax othello po obnizonej cenie 1419zl za materac 140x200. Czy warto? Ma ktos jakies opinie na temat tego produktu? Czy moze kupic tanszy z janpol'u, czy tez jakiejs innej firmy? prosze o rade zalezy mi na komforcie snu ale tez i na cenie. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2012, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszy na jakim spałem to Materac firmy Treenes, w końcu budzę się bez bóli kręgosłupa. Przyjechał przemiły facet, doradził jak nigdy nic, dostarczył do domu, nawet nie musiałem tyłka z domu ruszać. Kupiłem dla siebie, potem domówiłem dla żony, bo jak widziałem jak ledwo wstaje ze swojego dołka, a potem cały dzień marudzi że ją plecy bolą to nie mogłem już tego dłużej słuchać. Człowiek po latach sobie uświadomił co jest tego powodem. Warto zainwestować te parę złotych w porządny materac. Acha zakupiliśmy jeszcze w firmie Treenes matę na światło podczerwone - rewelacja na bóle reumatyczne i problemy krążeniowe. Mam cukrzyce i cukier co miesiąc spada a ciśnienie się normuje. Tablety trzeba jeść niestety do końca życia, taki urok, ale różnica z samymi tabletami a tabletami i matą kosmiczna. Żona nie umiała chodzić bo tak bolały ją kolana, po 2 tygodniach przeszło, a problem miała od 3 lat i tylko na przeciwbólowych jechała. My jesteśmy w pełni zadowoleni i z czystym sercem polecamy każdemu. Zenek

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2012, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja osobiście zakupiłam materac na materacematadorPL. Jak dla mnie rewelacja. A ceny są na prawdę niewysokie. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2012, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem materac w materacematador.pl, co prawda nie był najtańszy, ale zakup uważam za udany. Podobno ma dwa razy więcej sprężyn niż klasyczny materac. Co prawda nie liczyłem, ale wierzę na słowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2012, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę powiedzieć że najlepsze materace to termoelastyczne. Świetnie dopasowują się do ciała . Ale ważny też jest stelaż. Materac kupowałam w raszynie www.studiomateracy.pl mają świętną stronę z której można dowiedzieć się jak dobrać materac oraz jakie są rodzaje materacy. Panowie posiadają bardzo dużą wiedzę dużo modeli i świetne promocję ja trafiłam materace bez vatu. Następne zakupy też tam zrobie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2012, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kasia1907 napisał: Ja mogę powiedzieć że najlepsze materace to
termoelastyczne. Świetnie dopasowują się do ciała . Ale
ważny też jest stelaż.


Dokładnie, my kupiliśmy taki materac i śpi się na nim świetnie
http://allegro.pl/materac-bahrain-160x200-ortopedyczny-kolo- i2094366382.html

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2012, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam wszystkie materace w domu z sklepu materacematador.pl i moge szczerze polecić innym takie rozwiązanie...

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2012, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłem materac Termoelastyczny jakieś pół roku temu. Skusiła mnie pozytywna opinia w internecie i ulotka promocyjna jaką mi ktoś "wcisnął" na ulicy. Ostatecznie z ulotką kupiłem ten materac za 50% ceny:http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,557,na me,Materac_termoelastyczny_Comfortbe_COMFORTBE_DELUXE_120x20 0,kat,9,prod,0
Szczerze polecam bo jestem z tego towaru bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >