Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35 36 37  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2013, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, do 500zł to raczej nie kupisz dobrego materaca, trzeba troszkę zainwestować, ale taka prawda, że materac kupujesz na wiele lat i nie wymieniasz go co kilka, ja po namowach znajomego kupiłem materac termoelastyczny słowackiej firmy Materasso i jestem bardzo zadowolony - zrobiony z naturalnych pian z pasem 3D , odprowadza całkiem dobrze wilgoć i odciąża kręgosłup, cena jak za tak dobrą jakość nie była super wygórowana,

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 sierpnia 2013, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o materace termoelastyczne to bardzo fajne widziałam tutaj http://amadu.pl/22-materace-termoelastyczne. Można znaleźć coś na każdą kieszeń - od 508zł to kilku tysięcy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2013, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

miał ktoś do czynienia ze sprężynowymi?

Jaki materac wybrać. Gdzie kupić najtańsze materace

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2013, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ci zdecydowanie polecam kieszeniowy sam taki mam i nie wyobrażam sobie spania na innym. To są materace stosunkowo tańsze niż piankowe ale ich wadą jest duża waga (ciężko wnieść), co do sklepu to najtaniej znjadziesz je (i nie tylko) na comfortbe

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Również jestem za materacami kieszeniowymi. Niedawno zostaliśmy wręcz zmuszeni do wymiany materacy na nowe (gdyż stare nie nadawały się już do niczego, chyba jedynie do wywoływania bólu w plecach). Wybraliśmy materac Estrella Lux - kieszeniowy, średniotwardy. Co prawda nie mogliśmy się na początku zdecydować, jednak w sklepie Bejto (który zresztą jest oficjalnym dystrybutorem materacy firmy M&K Foam Koło) doradzili nam, a do tego mają tam ceny producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2013, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

ja polecam materace z : bejto-materace.pl Zamawialem jakiś czas temu, i polecam, bardzo wygodne, tanie i najwiekszy wybor, wiec nie trzeba chyba zachęcać, kto kupi ten doświadczy o czym mowie :) Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2013, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę polecić coś całkiem innego i nowego, śpię już od jakiegoś czasu na futonie zakupiliśmy w sklepie internetowym slodkichsnow.com, znajomi nam polecili ten sklep i przekonywali do materaca. Całkiem inaczej śpi sie na nim niż sprężynowym materacu (taki mieliśmy wcześniej), materac dopasował się do ciała co poprawiło komfort spania, jest zrobiony tylko z naturalnych surowców co u męża alergika się sprawdza, koniecznie trzeba dobrać odpowiednią twardość materaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2013, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad jakimś materacem z Koła, biorę pod uwagę chyba jeden z popularniejszych czyli Venus Multi Pocket, znalazłam taką opinię http://sentozdrowie.pl/index.php?option=com_c ontent&view=article&id=313:materac-venus-multi-pocket-m-k-fo am-kolo&catid=120:testy-materacy&Itemid=585 tylko chciałabym zgodnie ze wskazówką dokupić jakiś inny pokrowiec. Co myślicie o tym wyborze?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2013, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślicie o takim materacu http://poprostulozka.com/materac-formula-h2-h3/ ? Wyguglałam sobie coś takiego i się zastanawiam. Ma piankę wysokoelastyczną, kompletnie nie wiem co to oznacza :D Czym to się różni od innych? Może wiecie? Dajcie znać co sądzicie o takim materacu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2013, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja zdecydowanie polecam materace z pianką memory foam z http://laureolasante.com/produkty/memory-foam. mam problemy z kręgosłupem i muszę sporo leżeć, a takie materace świetnie dopasowują się do ciała. myślałam, ze jestem zdana na męki podczas leżenia, ale czekała mnie miła niespodzianka.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  33 34 35 36 37  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 401

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >