Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  47 48 49 50 51  ▸  ▸▸

20 maja 2016, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mebel, na którym śpimy, ma być nie tylko dopasowany do wyglądu wnętrza, ale także do nas.My kupiliśmy klasyczne łóżko w Agacie z materacem Nero który ma wkład sprężynowy. Super się na nim spi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2016, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a my kupowaliśmy łóżko dziecięce z pojemnikiem na pościel o materac piankowy do naszej sypialni w sklepie Eversleep w szczecinie http://eversleep.pl/. Mają naprawdę spory wybór różnego rodzaju materacy w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik marcik napisał: Ja decydowałam się na łóżka tapicerowane ze sklepu http://martimeble.pl/4-lozka-tapicerowane
od razu z materacem, nie wiem skąd ten trend, żeby osobno
wszystko kupować?


W pewnych kwestiach pakietowanie nie jest najlepszym wyjściem bo możliwości personalizacji pakietu zazwyczaj są bardzo małe, chociaż faktycznie cenowo może nieraz wyjść korzystniej. A coś tak indywidualnego jak materac powinno się jednak dobierać starannie, ale też baczyć na producenta i stosowane technologie. Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszą się materace piankowo-kokosowe. Takie połączenie daje zarówno optymalną miękkość jak i twardość. Samemu trudno mi było dobrać materace. Niby sprawa błaha, ale spędzanie 8 godzin w niekomfortowych warunkach na dłuższą metę jest niekorzystne dla zdrowia. Ale jakoś właśnie trafiłem na te kokosowo-piankowe u tego producenta http://kdcmeble.com/pl/materace/materac-alask a.html i jest Ok. Już po 2 nocach się do niego przyzwyczaiłem i jest dla mnie bardzo wygodny. Cena stosunkowo niska, w porównaniu do kosmicznych cen niektórych materacy po kilka tysięcy złotych.

Ten post był edytowany przez bartwaw dnia: 28 maja 2016, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jeżeli materac będzie po prostu wygody i optymalny,zapewni komfortowy sen,dlatego też jestem zdania,że na dobrym materacu naprawdę nie warto oszczędzać i wybrać coś na lata. W końcu chodzi też o nasze zdrowie,prawda?

BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2016, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre materace swoje kosztują ale jestem zdania,że jeśli chccecie mieć w nocy komfort to nie warto jest na materacu oszczędzać. Warto jest kupić sobie materac wygodny, który będzie dopasowywał się do kształtu ciała. Wielkość to kwestia wyboru chociaż dla nas zupełnie wystarczające okazało się 140 cm szerokości.

Mamy materac Memo lux z serii materacy piankowych Sembella:
sembella.pl/produkty/materace/piankowe

Materac średnio twardy, bardzo wygodny. Jedna z lepszych firm na dzień dzisiejszy.

Ten post był edytowany przez Isiek dnia: 10 czerwca 2016, 12:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2016, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam niedawno dobre opinie o materacach z http://www.comfortbe.pl/ Wykonują je tam też na zamówienie. Kupuje się bezpośrednio od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Materac musi być mega wygodny, myśmy też kupowali całą sypialnię w Agacie i mamy wygodny materacyk, który dopasowuje się do kształtu ciała.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, w salonach Agata Meble w ten weekend (2-3 lipca) odbędą się dni porad, będzie można skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy, który podpowie jaki materac wybrać, zapraszamy. Aktualnie w naszym sklepie internetowym obowiązuje promocja - darmowa dostawa.
W razie pytań służę pomocą
Online Ekspert marki Sembella

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o wielkość to polecam materac 140x200 Według mnie nie ma sensu kupować większego, bo spokojnie dwie osoby się na takim i zmieszczą, i wyśpią. Jeśli chodzi natomiast o firmę, to moim wyborem był sklep http://www.meblefirany.pl/pl/c/Materac-140x20 0/255 Genialne doradztwo, transport, cena, wszystko na plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Możecie sprawdzić sobie również ofertę dostępną w www.fabrykasypialni.pl. Jeśli chodzi o aranżację sypialni, to moim zdaniem warto zajrzeć sobie do oferty tego sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  47 48 49 50 51  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 400 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 117

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >