Jaki kupić styropian, żeby być pewnym oszczędności na ogrzewaniu

« Powrót do artykułu: Jaki kupić styropian, żeby być... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

26 marca 2012, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

rzeczywiście, jakość materiałów to podstawa na której nie warto oszczędzać! nie kupować bez wcześniejszego rozejrzenia się i konsultacji

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2012, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

prawda, najgorsze są te styropiany dmuchane u wuja w garażu, ja dociepliłem termoorganiką 2 lata temu i jestem zadowolony, cena cena cena, no na Boga jedynego przecież jak coś jest za tanie to od razu mi się lampka zapala, ja stawiam na jakość

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2012, 06:46

Zgadzam sie: good 0 bad

pisze:Wie Pan, ja absolutnie nie inruegję w to, czy jest Pan liberałem czy nie, ile Pan w tym momencie śmieci czy nie, bo mnie to zwyczajnie nie obchodzi, nie jestem osobą, ktf3ra jest instytucją zamierzającą wdrażać zielone technologie etc. Nie napisałem żadnej apologii Kuby (dziwnym trafem ominął Pan kwestię rozwoju hodowli warzyw w Niemczech jak rozumiem najłatwiej wytykać słabostki autorowi tekstu, ale własne pomijać milczeniem). Dla ciekawości okolice mojego Political Compass to rf3wnież plus minus -8, więc argumentowanie z tego narzędzia rf3wnież uważam za chybione. Podobnie ze śmieciami, ktf3rych dziwnym trafem tak dużo nie produkuję i nawet je recyklizuję.Akurat w Polsce finansowych możliwości do pozyskiwania pieniędzy na Zielony Nowy Ład bardziej progresywna stawka podatkowa, zrf3żnicowanie stawek podatkf3w między małymi a dużymi przedsiębiorstwami, cofnięcie dotacji dla kościoła, stopniowe przesuwanie subsydif3w energetycznych na energię odnawialną, promowanie zwiększenia środkf3w unijnych na efektywność energetyczną i na OZE to tylko kilka źrf3deł, o ktf3rych można przy tej okazji mf3wić. To żadne myślenie życzeniowe, wystarczy popatrzeć na ceny ropy i na fakt, że w ostatnich latach odkrywanych są złoża, ktf3re nie zastępują poziomu eksploatacji tych dotychczasowych, by poważnie się zaniepokoić. Zmiana technologii wydobycia na bardziej zielone jak najbardziej chwalebna rf3wnież wspierana była legislacją publiczną, ktf3rą można nazwać inżynierią społeczną promowaną przez wiedzących lepiej i jakoś dziwnym trafem mnie to nie wzrusza, poziom zachorowań na choroby spowodowane niską jakością powietrza na Śląsku czy w Warszawie jest nadal dużo za duży.Ponieważ nasze perspektywy znacząco się rf3żnią, pozwalam sobie pozostać przy swojej. Pan ma prawo do swojej. Nie widzę w tej rf3żnicy problemu, ale mało prawdopodobne, by za pomocą czepiania się np. wizji lokalizacji i założenia, że wszystko chciałbym hodować/produkować w przydomowym ogrf3dku (tak jakby wspieranie budowy szklarni, ktf3re mogłyby dać ludziom żywność przez jakąś część roku, było bez sensu, bo nie daje żywności przez cały rok) można było nawiązać jakikolwiek dialog na temat rzeczywistości. Jeśli ja stosuję chciejstwo, to argument z głosowania portfelami przy decydowaniu się na zakupy rf3wnież za chciejstwo można uznać, bo dziwnym trafem aktualnie ludzi bardziej niż prawa pracownicze interesują tanie zakupy. I znowuż propozycja przestrzegania praw pracowniczych i kontroli jak najbardziej moim zdaniem słuszna zbliża nas do niebezpiecznej inżynierii społecznej , wszak niemało mamy w sieci zwolennikf3w tezy, że przecież każdy może wypowiedzieć umowę i pracować gdzie indziej. A że miejsc pracy brakuje? Cf3ż, bywa Nie jest to perspektywa, ktf3ra jest mi bliska.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2022, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam że styropian należy kupić z Termo Organiki wtedy będziemy pewni że zaoszczędzimy na ogrzewaniu polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz styropianów pustaków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >