Jaki leasing wybrać?

« Powrót do artykułu: Jaki leasing wybrać? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

21 października 2019, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co według was będzie lepszym wyborem najem długoterminowy czy leasing, jeżeli chodzi o samochód. W firmie Select Automotive są też inne formy finansowania takie jak kredyt, pożyczka, gotówka. Warto sprawdzić na ich stronie https://www.select-automotive.pl/mercedes/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2019, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też musiałam wziąć w leasing, bo potrzeboałam kasy na maszyny rolnicze. Mnie pomogła firma do której mam tylko numer tel teraz pod ręką. podaję 502354254

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2019, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bralam leasing w firmie EFleasing na swoje auta do firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2020, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest bardzo dużo firm,które oferuję sprzedaż ciągników naszpikowanych elektroniką a jak wiadomo taki ciągnik ląduję co i rusz w serwisie. Ja osobiście polecam maszyny, które nie są tylko i wyłącznie naładowane elektroniką bo to nie o to chodzi. Jeżeli już mam polecić firmę to ciągniki z firmy[url] https://farmtrac.pl/o-firmie/ są własnie produkowane i nie obciążone nadmiernie elektroniką.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2020, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Many people think it's just about small cost and advantage, but the truth is, Tadalafil you buy online can be simply as safe and reliable as trademark name Tadalafil. You need to inform your doctor if you have any type of clinical disorders likely to influence the success of your treatment with Tadalafil, there are no stringent contraindications for this medicine. It's quite crucial that you take Tadalafil as recommended and never utilize it a lot more commonly compared to every 24 hours. Tadalafil needs to be taken precisely as suggested - you should not exceed the dose or take a dual dose, as this will not raise the efficiency of the drug. It can be utilized by guy patients that really need assistance with obtaining a construction hard enough to make love. Take tadalafil 20mg price just after you have made certain it's visiting be reliable and secure for you. If you have eye condition, diabetic issues, higher cholesterol, Peyronie's disease, a stroke, serious eyesight loss, blood cell problems, irregular heartbeat, renal system, heart, or liver condition, ulcers, low or high blood stress, this might be worth discussing.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2020, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie musisz koniecznie brać leasingu możesz zdecydować się na auto po leasingu na przykład tu https://samochody-poleasingowe.eu/oferta/samo chody-osobowe wybór uważam, że jest spory więc spokojnie coś odpowiedniego dla siebie znajdziesz a druga sprawa, że jest to dużo tańsza opcja niż kupno chociażby nowego samochodu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2020, 00:10

Zgadzam sie: good 0 bad

też myśleliśmy o leasingu ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na kozystanie z taksówek. Współpacujemy z free now, mają świetną aplikację do zamawiania, jest to na pewno mnijszy wydatek niż auto.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2020, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, tyle że w firmie zwykle potrzebne są samochody firmowe dla pracowników ale przede wszystkim dla szefa, wszystkiego taksówką nie załatwisz, u nas szef wybrał się do salonu Porsche Centrum Sopot i wybrał sobie wypasione auto, każdy mu go zazdrości :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2020, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasza firma też jeździ tylko z free now, już długi czas z nimi współpracujemy. Przede wszystkim kierowcy są w porządku, szybko przyjeżdżają , bezpiecznie dowożą w ustalone miejsce. Także u nas w pracy wszytscy ogólnie sa zadowoleni. A co do płatności to na koniec miesiąca przychodzi faktura zbiorcza za wszystkie przejazdy.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2020, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz analizować oferty, ale najlepiej zgłosić się do doradcy finansowego, który przedstawia jasno i wyraźnie, który leasing https://www.leasingeflkielce.pl ci się opłaca.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >