Jaki leasing wybrać?

« Powrót do artykułu: Jaki leasing wybrać? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

6 czerwca 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja brałem auto na firmę z http://www.toyota.rybnik.pl/ naprawdę mega fajna sprawa, dealer dał super upust, więc trafiliśmy w punkt. Wybraliśmy aygo, naprawdę komfortowy model do jazdy po mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2016, 04:29

Brat brał leasing w Raifeissen i chyba jest zadowolony. tak czy siak, nie narzeka :D Ale szczegółów nie znam, proponowałbym samemu sprawdzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2016, 06:04

@AMPM - ja również miałem leasing w Raiffeisen i podzielam opinię brata. Przyszedłem uśmiechnięty do oddziału, wyliczyli mi naprawdę fajne warunki i jeżdżę sobie nowym samochodzikiem już drugi rok. Zawsze będę polecał leasing a do tego raiffeisen obsługą zrobiło na mnie niesamowite wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2016, 21:06

Parę tygodni temu skończyłem opłacać leasing w Raiffeisen i wspominam ten leasing całkiem przyjemnie. Dobre warunki, a do tego bezproblemowa obsługa mojej osoby co jest istotne w przypadkach gdy zaczyna się coś złego dziać z samochodem i trzeba jechać na serwis. Niedługo pewnie będę brać kolejny samochód na leasing i całkiem prawdopodobne, że znów pójdę do Raiffeisen, aby zobaczyć co będą w stanie mi zaproponować.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2016, 23:50

Mam wrażenie, że naprawdę sporo osób nie tylko brało kredyt w Raiffeisen ale również jest go w stanie polecić innym. To całkiem dobrze świadczy o firmie i usługach jakie oferują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 01:53

Ja brałem w Getin Leasing i teraz będę brać drugie auto w leasingu też od nich
Oferta w porównaniu z innymi wydała mi się najlepsza, bez pośredników no i duża znana firma godna zaufania i to sie potwierdziło

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 20:25

Użytkownik Gość: Miro napisał: Ja brałem w Getin Leasing i teraz będę brać drugie auto
w leasingu też od nich

Oferta w porównaniu z innymi wydała mi się najlepsza, bez
pośredników no i duża znana firma godna zaufania i to
sie potwierdziło

Zgodze się jedna z lepszych ofert leasingowych, dopiero porównywałem bo od stycznia myśle wziąść

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 00:54

A ja polecam raiffeisen leasing. Przy dużej flocie bardzo przydają się ich karty paliwowe i pomoc w zarządzaniu flotą.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 16:01

Warto dodać jeszcze o takim rozliczaniu paliwa https://fleetcor.pl/
Ja dla moich pracowników zamówiłam teraz karty paliwowe. Co do wspomnianej oferty to mają naprawdę dobrą ofertę dla nowych klientów, nawet z takim niedużym miesięcznym tankowaniem jak u nas. I musze potwierdzić że jest to naprawdę doskonałe rozwiązanie. Miejcie to na uwadze.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 16:59

Hmmm... dlatego lepiej przeanalizować pierwsze oferty zamiast brać od razu pierwszą lepszą. Od siebie polecam Ci i-leasing z platformafinansowa.pl
Bez zadnych ukrytych kosztow wszystko czarno na bialym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Obligacje Mieszkaniowe Liczba postów: 683 Grupa: Inwestycje Czy ktoś ma doświadczenie z inwestowaniem w obligacje? Mam na myśli to - https://www.big.biz.pl/emitent-obligacji -przewaga-rynkowa/ Pierwszy raz widzę, gdzie mo...
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 49 Grupa: Inwestycje Ja w swoim życiu kupiłam kilka mieszkań i nigdy nie trafiłam na nieuczciwych sprzedających a nawet kilka razy udało mi się upolować mieszkanie w bardzo dobrej c...
  • Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokal... Liczba postów: 488 Grupa: Inwestycje Jeżeli chodzi o lokalizację korzystałem z usług tego dewelopera w Krakowie . Mają jedne z lepszych ofert mieszkań pod względem wykonania i metrażu.
  • Rynek kruszyw musi być elastyczny Liczba postów: 13 Grupa: Inwestycje Polecam http://www.ekoprod.pl/ jest jednym z największych producentów kruszyw sztucznych. Warto mieć ich usługi na uwadze, w przypadku poszukiwania odpowiednieg...
  • Niższa rata kredytu hipotecznego Liczba postów: 1 Grupa: Inwestycje Najłatwiej obniżyć sobie ratę kredytu, jak ma sie kredy we frankach, wymieniając pieniądze na ratę samodzielnie, kantorze internetowym. Właściwie każdy kantor o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >