Jaki narożnik wybrać?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 sierpnia 2010, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukałam ciekawej kanapy narożnikowej do mojego salonu, szukam dużej i przestrzennej gdyż często odwiedza nas rodzina i chciałabym ich wszystkich pomieścić, czy myślicie że taka kanapa jak na zdjęciu to dobry pomysł?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2010, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co widzę narożnik jest ze skóry. Jeśli często odwiedzają Cię goście to odradzam. Skóra niestety tylko ładnie wygląda a w rzeczywistości jest niepraktyczna. Widać pęknięcia i zarysowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2010, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja równiez radzę zainwestować w narożnik z innego tworzywa niż skóra, lub skóropodobne tworzywo, szczególnie jak odwiedzają cię dzieci lub sama posiadasz to już napewno się nie nadaję, narożnik trzeba przyznać, że jest ładny i to bardzo ładny ale jestem pewna że znajdziesz coś ciekawego w tym samym stylu tylko z lepszego materiału :)
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2010, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli ma to byc jasny naroznik to koniecznie z materiału, który łatwo mozna wyczyścic. Sama mam jasna sofę, której obicie mozna ściagnąc i wyprac (nawet sie wypiera i nie ma zabrudzen), nie wypbrazam sobie, zeby miała nie byc czyszczona, bo obenie kolor na pewno nie byłby jasny, nie wspominajac o bieli.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2010, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne narożniki są bardzo ładne ale trzeba o nie dbać. Niestety widać na nich każdy uszczerbek. Można położyć na nich jakąś narzutę ale chyba nie po to kupuje się takie meble aby je zakrywać... Szczerze mówiąc jak kto woli. Osobiście nie wybrałabym skóry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2010, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój typ nr jeden : :)


Jeśli szukasz jakiś pomysłów zajrzyj na RoomDesign. Tam jest dużo ciekawych informacji o urządzaniu mieszkania i oczywiście o najnowszej modzie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2010, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik GWARDIA napisał: Szukałam ciekawej kanapy narożnikowej do mojego salonu, szukam dużej i przestrzennej gdyż często odwiedza nas rodzina i chciałabym ich wszystkich pomieścić, czy myślicie że taka kanapa jak na zdjęciu to dobry pomysł?


model bardzo parktyczny, ale raczej tez bym zrezygnowala ze skory, np. material przypominajacy gruby sztruk w kolorze kawy z mlekiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładny, ale tak jak mówili poprzednicy - lepiej nie skóra i nie jasny... Wiadomo, jak często i wiele osób będzie go użytkowało to szybko niestety, ale się zniszczy... Jest naprawdę sporo ładnych, z innego materiału narożników.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2010, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też sądzę, że moze lepiej zdecydujesz się na kolor brązowy?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dobrym rozwiązaniem będzie sofa KIVIK, z leżanka. Są dostępne w wersjach 2- i 3-osobowych (w opcji siedzenia). Materiał jest trwały i łatwy do czyszczenia, poza tym istniej możliwość jego podmiany (istnieją firmy które szyją specjalnie pod ten model)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 414

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >