Jaki odkurzacz centralny możecie polecić?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

26 września 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Borysowski ma tańszą linię odkurzaczy, sprzedawanych wraz z zestawami do sprzątania, oczywiście z filtracją cykloniczną a nie dziadostwo workowe. Dla domu o powierzchni bodajże 150 mkw taki zestaw kosztuje około 2 tys. Zł. Jest to wiele lepszy wybór niż kupno jednostki tańszej, innej firmy a z filtracją workową. Jeżeli ktoś planuje zakup jednostki workowej, w cenie 1700 zł to albo niech poszuka troszkę droższego cyklonu, albo niech kupi sobie zwykły odkurzacz w markecie za 200zł i powiesi na ścianie będzie zdecydowanie taniej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2016, 18:26

Zgadzam sie: good 0 bad

fajna rzecz, ale kłopoty są później z jego oczyszczaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Używałeś takiego odkurzacza w praktyce, czy tylko tak słyszałeś?
My bardzo poważnie zastanawiamy się nad zakupem. Sporo czytam na ten temat. Polecam np. ten artykułów: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/odkurzacz-ce ntralny-jak-wybrac-jaki-najlepszy/986/ . Czytam też opinie na temat tego typu odkurzaczy na forach i w większości są pozytywne.
Jeśli Ty myślisz inaczej, chętnie poczytam więcej na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

my mamy i jesteśmy zadowoleni. Odkurzacz montowaliśmy już w nowym domu, bo taki ze względu na alergie dzieci mieliśmy plan. Firma www.komarpol.pl bardzo szybko i sprawnie wszystko zamontowała, robili nam też instalację grzewczą, pracownicy bardzo sumienni, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2016, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny dom nie obędzie się bez dobrego sprzątania np odkurzaczem centralny. Z roku na rok jest coraz bardziej chętnie kupowany do takich właśnie mieszkań. Od miesiąca mam taki http://centralne-odkurzacze.net/odkurzacze-ce ntralne/631-odkurzacz-centralny-husky-pro200-zestaw-sprzataj acy-superior.html i mój kręgosłup w końcu ma wakacje ;)

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 28 grudnia 2016, 15:31
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2016, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z Was będzie potrzebował odkurzacza domowego to polecam zajrzeć
http://tech-store.com.pl/ranking-dobry-odkurzacz-kupic-domu/ na tę stronę - jest tam bardzo ciekawy ranking odkurzaczy,

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 00:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie rewelacja! Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Poza tym jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Tutaj http://geo-energia.pl/odkurzacze_centralne.ht ml sobie zerknijcie i poczytajcie. Można tam też zapytać o ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 01:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem od znajomych, ze nie jest to cos co musowo mieć, nie są zbyt zadowoleni, że zdecydowali się na centralny odkurzacz.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2017, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy to jest w ogóle opłacalne?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bym nie chciała centralnego odkurzacza, mam robot Electrolux pure i9, jakiś czas temu kupiliśmy na media expert i jest fajnym ułatwieniem dla nas kiedy nie mamy ochoty zasuwać z rurą po domu i czyścić dywany :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • System alarmowy Liczba postów: 133 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...
  • Projekt domu Liczba postów: 31 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >