Jaki odkurzacz do domu ze zwierzętami?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

21 stycznia 2009, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, jaki? Mam dwa półdługowłose koty. Sierść lata po całym domu, mój obecny odkurzacz kompletnie nie daje sobie z nią rady, a mi już ręce opadają.
Macie jakieś doświadczenia? Możecie coś polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 czerwca 2010, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odkurzacz DYSON DC23 Animal Pro. Świetnie zbiera sierść zwierząt. Sama go posiadam i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ważne jak działa odkurzacz musi być po prostu mocny, żeby pousuwał sierść, także ja radzę po prostu zakup silnego modelu i tyle, a co do akcesoriów, to może turboszczotka coś pomoże

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2011, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak zgadzam się w 1000% z boris, nie ważne jaki kupisz musi być taki który bardzo dobrze zasysa, bo sierść psa a szczególnie owczarka długowłosego (przykład z własnej autopsji) to jest jakaś masakra, i trzeba mieć naprawdę odkrzacz o niesamowicie dużej mocy

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2011, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że można by spróbować też z odkurzaczem wodnym. Ale jeśli chcesz taki standardowy odkurzacz, to rzeczywiście jakiś z dużą mocą silnika. Możesz zwrócić uwagę np. na boscha BSGL 32500 - maksymalna moc to 2500 W.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2011, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako ciekawostkę dorzucę tylko, że ostatnio trafiłem na odkurzacz o mocy 2700 W, jakby ktoś był zainteresowany to można go zobaczyć np. tutaj: http://www.megamedia.pl/odkurzacze-tradycyjne -z i zrobić sortowanie według mocy – malejące. Będzie model – Kalorik. Co prawda pierwsze słyszę, ale 2700 ma.

Ten post był edytowany przez bonski dnia: 29 sierpnia 2011, 11:40
Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2011, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

No moc jest ważna ale jak dla mnie to filtry heppa :P :) alergicy górą :D

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2011, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to już wiadomo teraz 80% ludzkości to alergicy ... ;/ ehh ta chemia ..

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2011, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten filtr to chyba HEPA jest, tak to się pisze... Ze swojej strony do domu ze zwierzętami to polecam odkurzacze Philips z turboszczotką, to jest najlepsze rozwiązanie na sierść w dywanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2011, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja osobiscie posiadam taki ale Zelka też się dobrze sprawdza ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19184 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >