Jaki odkurzacz przemysłowy?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

26 czerwca 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak poszło? Dostałeś to co chciałeś?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopiero odpisuję, ale miałem niemały kłopot z tym sprzętem, bo wybór jest duży, a czasu mało. W Nilfisku jednak udało się dobić targu i kupiliśmy trochę więcej nawet niż potrzebowaliśmy. Jednak myślę, że inwestycja w solidny sprzęt opłaca się.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2017, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: JanekW napisał: Użytkownik Gość: damian333 napisał:
Użytkownik Gość:
pawełgaweł

napisał:
Hej! Nilfisk
chyba

nie jest jeszcze dość popularny w


Polsce, ale słyszałem i czytałem, że to sprzęt z


wyższej półki. Nie wiesz gdzie i czy można go


przetestować przed zakupem?








Sprzęt Nilfisk jest moim zdaniem niezawodny - my korzystamy
juz 3 lata, bezproblemowo.


Ja mogę polecić taki odkurzacz do pracy na sucho i mokro https://www.nilfisk.com/pl-pl/products/Pages/product.aspx?pi d=107405168

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy jest taka możliwość, żeby gdzieś przetestować taką maszynę zamiatającą Nilfisk?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Odezwij się do lokalnego dilera i zapytaj o taką możliwość. Z tego co widzę na ich stronie to można zamówić demo urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2017, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Miałem o to samo pytać, ale odpowiedź już padła. Dzięki! Widzę, że wszystkie namiary są na stronie więc jeszcze dziś załatwię sprawę!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A macie może doświadczenie z odkurzaczem centralnym? Ostatnio czytałam o takim rozwiązaniu (https://www.vacuflo.pl/) i bardzo mnie to zaintrygowało. Sama nienawidzę odkurzać, szczególnie przez to, że wszędzie muszę nosić odkurzacz i powietrze po odkurzaniu robi się niezbyt świeże...A Taki odkurzacz centralny jest instalowany w różnych pomieszczeniach w domu, dzięki czemu nie trzeba nic przenosić, a brud jest usuwany do całkiem innego pomieszczenia. Co o tym sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kamilolek napisał: Miałem o to samo pytać, ale odpowiedź już padła.
Dzięki! Widzę, że wszystkie namiary są na stronie więc
jeszcze dziś załatwię sprawę!


Podacie przykładowe modele maszyn, których używacie? Interesują mnie zamiatarki, ale mogą być też szorująco-zbierające.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik MaryAnn84 napisał: A Taki odkurzacz
centralny jest instalowany w różnych pomieszczeniach w
domu, dzięki czemu nie trzeba nic przenosić, a brud jest
usuwany do całkiem innego pomieszczenia. Co o tym
sądzicie?
Jak sprzątalam za granicą w Szwecji to wszyscy mieli takie odkurzacze. ale to chyba niestety trzeba mieć w planie budowy domu taki odkurzacz bo do juz istniejącego budynku raczej się nie da go zamontować :( ale rozwiązanie świetnie - mocno ciągnie, nie ma worków, wszędzie sięga i nie ma tego kurzu w powietrzu. może kiedyś się skuszę... ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote="Gość: marcinttef"
Podacie przykładowe modele maszyn, których używacie?
Interesują mnie zamiatarki, ale mogą być też
szorująco-zbierające.
Ja pracowałam w firmie sprzątającej na zamiatarkach od Haersona - jeździłam po zagranicznym Lidlu taką wysoką, zgrabną maszyną - chyba model Genius, ale z tego co widze na stronie www.haerson.pl mają takich kilka. W każdym razie polecam - z perspektywy pracownika/użytkownika - proste w obsłudze, efektywne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >