Jaki okap kuchenny najlepszy na naszym rynku?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

11 lutego 2014, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Okapy Ciarko http://www.ciarko.pl są dobre, ponieważ mają mocny silnik, dzięki czemu ich wydajność jest duża. Poza tym mają w ofercie sprzęt, który działa w dwóch trybach pracy, jako pochłaniacz i wyciąg, co ma znaczenie zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie zwykle są problemy z wentylacją.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2014, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie jakieś okapy za wiele tysiaków byłyby najlepsze, ale większość osób nie może sobie na nie pozwolić. Ja jednak liczę, że za mniejszą kwoty, nawet kilkaset zł też da się coś solidnego kupić. Jak uważacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2014, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Odradzam zdecydowanie sklep borys24.pl jak i sprzedającego pod tą samą nazwą sprzedającego na allegro. Sprzedają sprzęt niewiadomego pochodzenia bez karty gwarancyjnej, a potem w żywe oczy kłamią że to ty zgubiłeś kartę. Był to mój najgorszy zakup!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2014, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podobają okapy wyspowe marki VDB (ich strona -www.vdbpolska.pl). Oni mają niebanalne projekty, często dość odważne kolorystycznie. Także jak szukasz okapu, który będzie ważnym elementem dekoracji wnętrz, to to jest dobry adres. Akurat u mnie, gdzie okap jest na wyspie to kwestie estetyczne miały baaardzo duże zaczenie. Jeśli chodzi o samą obsługę to też jestem zadowolony, przede wszystkim – ekspresowa dostawa no i gwarancja na 2 lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2015, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz kupić dobry i sprawdzony okap to lepiej kupować oryginalne i to najlepiej u samego producenta. Masz pewność, że nie kupisz kota w worku. Ja mam okap Ciarko-www.ciarko.pl i bardzo sobie chwale. Dobrze zbiera i jest przy tym wyjątkowo cichy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2015, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: rabarbar napisał: Pewnie jakieś okapy za wiele tysiaków byłyby najlepsze,
ale większość osób nie może sobie na nie pozwolić. Ja
jednak liczę, że za mniejszą kwoty, nawet kilkaset zł
też da się coś solidnego kupić. Jak uważacie?


To chyba nie do końca tak działa. Czasami firmy, które wydają mniej pieniędzy na reklamę więc są mniej widoczne mogą zaoferować w niższych cenach porównywalne, albo i lepsze produkty pod względem jakości materiałów czy parametrów. Co do okapów w Polsce popularne są produkty Toflesz. Osobiście jestem zwolenniczką okapów tradycyjnych czyli podpinanych pod system wentylacyjny, chociaż sporo osób coraz częściej wybiera okapy z filtrami, których podpinać nie trzeba, na pewno jest to dobre, dla osób, które mieszkają w starym budownictwie gdzie z wentylacją może być problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2015, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bardzo polecam okapy firmy CoolMaster. http://coolmaster.com.pl/
Okapy wyprodukowane we Włoszech. Świetny Design i super jakość. Cena dużo bardziej przystępna niż innych włoskich producentów takich jak: Elica, Faber, Falmec czy Best. Długo szukałem wśród włoskich producentów aż do momentu aż trafiłem na tego producenta. Wysoka wydajność, super oświetlenie Ledowe i naprawdę porządne wykonanie. Gwarancja 2 lata. Gorąco polecam. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2018, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy okap sufitowy od http://cichakuchnia.com/pl/oferta - sprawdźcie ofertę, napradę warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2019, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Armaturę łazienkową i kuchenną kupowaliśmy w salonie www.domeko.com.pl. W kwestii okapu również zdecydowaliśmy się u nich na zakup. Cenimy sobie tego sprzedawcę ze względu na bogaty wybór i wysoką jakość oferowanych produktów. Sprawna i sympatyczna obsługa to dodatkowy atut.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2020, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne okapy to ma Solgaz. Z taką pełną automatyką i całkiem sensownym sterowaniem. Automatyka okapu to ciekawe rozwiązanie. Okap sam wykrywa kiedy zaczęło sie gotować i kiedy skończyło i tylko w tym przedziale pracuje wentylator. Nigdy więcej nie zapomni się o jego włączeniu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >