Jaki pellet?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 marca 2013, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki pellet możecie mi polecić? Wiem, że jest on wytwarzany z trocin drzew iglastych, liściastych, słomy, słonecznika, torfu. Robię rozeznanie w temacie i szukam sprawdzonego dostawcy. Zależy mi na bardzo dobrej jakości, jak i rozsądnej cenie. Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2013, 13:16

Hej, z tego co się orientuję najlepszy (wysoko kaloryczny) jest pelet z trocin drzew iglastych i liściastych. Ja się zaopatruję w firmie Ekoplex, która prowadzi sprzedaż na całą Polskę i mogę ich śmiało polecić. Wydajny produkt po bardzo dobrej cenie i przesyłki w terminie. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2013, 20:56

Bardzo dobre jakościowo są pellety ze Stelmetu - Olimp i Lava. Sam używam tych pierwszych i chwalę je sobie bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 21:52

Korzystam z Olimpu firmy Stelmet . Jest dobry, suchy, ekonomiczny dlatego mogę go polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 18:49

to prawda, pellety Olimp czy Lava są bardzo korzystne, jeśli ktoś chce zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu domu, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2013, 18:13

oczywiście że najlepiej zakupić pellet firmy która ma sprawdzony produkt dobrej jakości i suchy wtedy będziemy zadowoleni z zakupu a przy okazji zaoszczędzimy .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:25

Pamiętajmy także o wyborze odpowiedniego pieca,a tutaj szeroki wybór znajdziecie na www.PieceMans.pl
zapraszam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2013, 17:26

Opalam OLIMPEM ze Stelmetu . Jest wysokokaloryczny i wydajny . Spala sie do cna że tak powiem . Co do sprzedaży na tej stronie http://www.polishpellet.com/ znajdziesz dystrybutora w pobliżu zamieszkania . Wystarczy zadzwonić i przywiozą do domu , ja tak robie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 21:17

My palimy pelletem z odpadów drewnianych ze Stelmetu . Jest ciepło i malo popiołu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 23:44

Jaka jest kaloryczność tego Olimpu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie grzejniki? Liczba postów: 61 Grupa: Robimy inst... Nie zapominajcie, że liczy się tez wybór armatury grzejnikowej. Ja zamawiałem niedawno głowice termostatyczne przez firmę Vario Term http://www.varioterm.pl/....
  • Instalacje gazowe Liczba postów: 41 Grupa: Robimy inst... Przyłącza i zawory do gazu o różnej średnicy można tanio dostać w hurtowni Swatt ze strony swatt.pl. Duże możliwości jeśli chodzi o dostępność mają, jeszcze nie...
  • Jaka pompa ciepła? Liczba postów: 172 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o pompy ciepła to już dłuższy czas zaopatruję się w nie na stronie swatt.pl. Dobre pompy split i monoblok za niewygórowane pieniądze. Poza tym dora...
  • pompy ciepła i odwierty Liczba postów: 33 Grupa: Robimy inst... U mnie instalacja pompy ciepła okazała się dobrym rozwiązaniem. Rachunki płacę niższe niż przed wymianą. Konsultanci z firmy http://ekosunkoszalin.pl mi doradz...
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy inst... Warto postawić przede wszystkim na wysoką jakość przydomowej oczyszczalni ścieków, tak aby posłużyła nam przez lata. Akurat na www.Atmaone.pl znajdziecie ich s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22796 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >