Jaki pellet?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 marca 2013, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki pellet możecie mi polecić? Wiem, że jest on wytwarzany z trocin drzew iglastych, liściastych, słomy, słonecznika, torfu. Robię rozeznanie w temacie i szukam sprawdzonego dostawcy. Zależy mi na bardzo dobrej jakości, jak i rozsądnej cenie. Będę wdzięczny za pomocne odpowiedzi!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2013, 13:16

Hej, z tego co się orientuję najlepszy (wysoko kaloryczny) jest pelet z trocin drzew iglastych i liściastych. Ja się zaopatruję w firmie Ekoplex, która prowadzi sprzedaż na całą Polskę i mogę ich śmiało polecić. Wydajny produkt po bardzo dobrej cenie i przesyłki w terminie. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2013, 20:56

Bardzo dobre jakościowo są pellety ze Stelmetu - Olimp i Lava. Sam używam tych pierwszych i chwalę je sobie bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 21:52

Korzystam z Olimpu firmy Stelmet . Jest dobry, suchy, ekonomiczny dlatego mogę go polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 18:49

to prawda, pellety Olimp czy Lava są bardzo korzystne, jeśli ktoś chce zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu domu, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2013, 18:13

oczywiście że najlepiej zakupić pellet firmy która ma sprawdzony produkt dobrej jakości i suchy wtedy będziemy zadowoleni z zakupu a przy okazji zaoszczędzimy .

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:25

Pamiętajmy także o wyborze odpowiedniego pieca,a tutaj szeroki wybór znajdziecie na www.PieceMans.pl
zapraszam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2013, 17:26

Opalam OLIMPEM ze Stelmetu . Jest wysokokaloryczny i wydajny . Spala sie do cna że tak powiem . Co do sprzedaży na tej stronie http://www.polishpellet.com/ znajdziesz dystrybutora w pobliżu zamieszkania . Wystarczy zadzwonić i przywiozą do domu , ja tak robie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 21:17

My palimy pelletem z odpadów drewnianych ze Stelmetu . Jest ciepło i malo popiołu

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2013, 23:44

Jaka jest kaloryczność tego Olimpu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale pote...
  • Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 44 Grupa: Robimy inst... Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda...
  • zbiornik naziemny czy podziemny? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas b...
  • jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 61 Grupa: Robimy inst... hm no ja bym wybrał piec z podajnikiem co do wyboru paliwa to może pellet który na obecna chwilę jest jak dla mnie najlepszym paliwem
  • za duzo poiolucos nie tak z kotlem Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Popiołu mam tyle w piecu ze tragedia. Wegiel do niczego, znowu dalem się nabrać na wrzeszczaca reklamę internetowa. Masakra. Jakie paramtery powinien mieć dobry...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22310 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 425

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >