Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wentylacja grawitacyjna i klapka zwrotna? Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... obgadaj sprawę z kominiarzem np z http://www.kominiarz.biz.pl/ to się dowiesz co się da a czego się nie da zrobić, samemu lepiej nie kombinować
  • Ekogroszek Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... ja własnie przeglądam piece [url]http://kolton.pl/work/ bo chce kupic coś oszczednego i ekologicznego, wszyscy chwalą sobie te na ekogroszek albo pellet. Co wy...
  • jaka pompa do podlewania ogrodu z rzeki? Liczba postów: 4 Grupa: Technologie... Radzę zorientować sięw sklepie PCMB W Rzeszowie oprócz materiałów budowlanych są też różnego rodzaju pompy, a przyjamniej masz pewność, że bierzesz od polskiej...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 67 Grupa: Technologie... Użytkownik Gość: wiktor napisał: A gdzie trzymacie narzędzia? Ja zastanawiam się nad wybudowaniem małego schowka na narzędzia. to pewnie przydadza ci sie elemen...
  • dom szkieletowy drewniany prefabrykowany Liczba postów: 21 Grupa: Technologie... W naszych warunkach takie domy nie są najlepszym rozwiązaniem. Dowiedz się dokładnie jaki wsp przenikania ciepła U będą miały Twoje ściany. Proponuje rozważyć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 14065 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >