Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jakie ogrzewanie najlepsze i najtańsze dla nowego... Liczba postów: 134 Grupa: Technologie... Uważam że nie ma się co spierać bo to co lepsze dla jednych dla innych już niekoniecznie. Mi akurat odpowiada pellet bo jest wydajny, czysty i łatwy w transporc...
  • Osuszanie budynku - Radom i okolice Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... Oszczanie budynków, hydroizolacją, izolacją fundamentów itp. zajmuje się firma Akma Polska. Są jednocześnie producentem zaprawy Oxydtron Nanocement, która w nas...
  • elewacja z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Technologie... Zgadzam się z kolegą. Nie ma co sie bawić w rozrabianie kleju. Lepiej jest kupić tubkę, posługujesz się nią praktycznie jak silikonem. Fajna sprawa. Mniej bałag...
  • siatka ogrodzeniowa Liczba postów: 58 Grupa: Technologie... Niedrogą siatkę ocynkowaną udało mi się kupić w firmie SIATKOPOL (http://www.siatkopol-sklep.pl). Oferują bardzo duży wybór siatek ogrodzeniowych i leśnych o ró...
  • Pręty zbrojeniowe Liczba postów: 3 Grupa: Technologie... Pod budowę dużej hali produkcyjnej korzystałem z prętów zbrojeniowych http://dastal.com/. Dobra cena i przede wszystkim bardzo dobrej jakości materiał. Ja jako....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21470 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >