Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 54 Grupa: Technologie... W budynku Cadacasy tolerancja spasowania elementów wynosi 0,5 mm. Budynek postawiono w sanie surowym otwartym. Proszę pokazać mi technologię, która ma podobne p...
  • Spawarki Liczba postów: 19 Grupa: Technologie... Ja polecam również www.Ml-pol.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór maszyn, wypalarek i stołów CNC w rozsądnej cenie. W razie pytań fachowa obsługa zawsze służy s...
  • pręty ze stali nierdzewnej Liczba postów: 8 Grupa: Technologie... Akurat z prętami ze stali ocynkowanej nie będzie żadnego problemu, bo jest wiele firm które się tym zajmują. Chodzi Ci o goła stal czy już z konkretnym wzorem?....
  • Jak wyciszyć mieszkanie? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Pierwszy raz słysz eo tym aby grzejniki miały coś wspólnego z wyciszeniem wnętrza, bardziej chodzi wo wykończenie i tak możesz położyć na ściany maty bitumiczne...
  • jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 196 Grupa: Technologie... Firma top jedna sprawa, natomiast powinniśmy też koniecznie zwrócić uwagę na jakość danych materiałów, tak aby zwyczajnie nie przepłacać co często się zdarza......

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22796 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >