Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak wyciszyć mieszkanie? Liczba postów: 17 Grupa: Technologie... Udało mi się dostać do programu „Mieszkanie dla Młodych” i teraz jestem w trakcie załatwiania formalności. Już nie mogę się doczekać własnego mieszkania. Poczyt...
  • Jakie rynny? Liczba postów: 36 Grupa: Technologie... jesli bierzesz rynny metalowe to upewnij sie ze sa odpowiednio zabezpieczone. W przeciwnym razie szybko pojawi sie rdza. W Galwaxie http://www.galwax.com.pl/ ro...
  • dom szkieletowy drewniany prefabrykowany Liczba postów: 26 Grupa: Technologie... @Zykfryd a gdzie tutaj energooszczędność i ekologia? Jeżeli dom ma być energooszczędny to stawiasz go z betonu komórkowego, każdy inny produkt wymaga izolowania...
  • jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 68 Grupa: Technologie... najtaniej jest brać materiały bezpośrednio od producenta. Np. niedrogi beton z dostawą na budowę można znaleźć w betoniarni www.hydrobudowa1.pl zamawiałem tam m...
  • Geodeta a wydanie mapy Liczba postów: 10 Grupa: Technologie... ja się na sprawach geodezyjnych nie znam. Jak chciałem kupić działkę pod budowę domu to skorzystałem z pomocy geodetów z Gorzowa Wielkopolskiego http://geo-graf...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18545 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 164

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >