Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Dom z Bali czy Murowany ?? Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Dom z bali jest bardzo kuszącą propozycją, jednak musisz mieć dojście do odpowiednio sezonowanego drewna, które zapewni odpowiednią jakość inwestycji. Utrzymani...
  • Dom szkieletowy cy murowany ?? Liczba postów: 37 Grupa: Technologie... Zdecydowanie murowany dom, a idąc dalej tym tropem to najlepiej murować ściany z betonu komórkowego, który pozwala na najszybsze postawienie ścian i oszczędność...
  • Jakie sa naprawde okna MILEWSKI ? Liczba postów: 5 Grupa: Technologie... To jeden wielki przekręt, pracownicy pracują na czarno wiele osób jak chce odejść to nie dostaje wypłaty, a nikomu nie chce się ciągac po sądach. Nikt nie przep...
  • jak duży zbiornik na deszczówkę? Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Tak naprawdę zależy to od producenta oraz zapotrzebowania. Trzeba to skonsultować już na etapie projektu domu. Tak robiłem ja i moi znajomi, którzy korzystali z...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... A jeśli szukacie regałów, to polecam regały magazynowe, które mogę śmiało polecić. Stosunek ceny do jakości doskonały. więcej informacji na www.mcb.pl

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19081 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 417

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >