Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 88 Grupa: Technologie... Specjalistów od blach elewacyjnych i dachowych możesz szukać tu rbt.com.pl choć pewnie już o nich słyszałeś skoro szukałeś już ludzi do tego. Opinie o nich są....
  • jakiej firmy brame garażową wybrać? Liczba postów: 61 Grupa: Technologie... Najlepsze bramy garażowe ma Roletex. Miałem już 3 z różnych firm i wiem coś na ten temat. Brama musi być nie tylko ładna z zewnątrz, ale również funkcjonalna i....
  • kupujecie materiały budowlane? Liczba postów: 12 Grupa: Technologie... no raczej kupuje materialy budowlane, sam ich nie produkuje ;) ale jak moge to staram sie np. wynajmowac maszyny od http://el-kop.pl/. Zawsze to wychodzi taniej
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 100 Grupa: Technologie... warto pamietac ze czasem mozna cos wynajac zanim od razu kupowac - np. przesiewacze, koparki itp od http://el-kop.pl/. Wystarczy tylko poszukac w swojej okolic...
  • Wyposażenie magazynu Liczba postów: 15 Grupa: Technologie... Jeśli w magazynie masz wózek widłowy, kup do niego opony od Prestige Tyres. Nie znam póki co lepszych i w tak dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19320 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 220

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >