Jaki piasek do tynków cementowo wapiennych?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

22 października 2008, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o tynki wewnętrzne. Który powinienem wybrać? Przesiewany czy płukany?
Czy w ogóle robi to jakąś zasadniczą różnicę?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2010, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Piasek kwarcowy przesiewany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jakiej firmy materiały budowlane Liczba postów: 54 Grupa: Technologie... kruszywo do utwardzenia drogi wokół domu i na podjazd kupowałem od firmy www.ekoprod.pl Oni mają dobrej jakości surowiec niezbędny do pracy przy utwardzaniu dro...
  • Przed budową. Liczba postów: 8 Grupa: Technologie... faktycznie warto skorzystac z porównywarki cen, ale też radzić się znajomych - my w taki sposób naprawdę sporo oszczędziliśmy, m.in. kupując dzieki radzie znajo...
  • Sprzątanie po budowie Liczba postów: 7 Grupa: Technologie... Kurcze, dziękuje za polecenie http://www.dobryserwis.waw.pl/ bo rzeczywiście mają świetne ceny i dobrą jakość. Wynajęłam do sprzątania mieszkania po remoncie. S...
  • Ściany - jak usunąć grzyb ze ścian? Liczba postów: 11 Grupa: Technologie... też miałem w domu problem z grzybem na ścianie, na szczęście skorzystałem z usług http://www.iniekt-system.pl/ i problem się skończył
  • Dom pasywny - Wrocław Liczba postów: 6 Grupa: Technologie... Jeśli masz budżet dwukrotnie wyższy niż przewiduje postawienie tradycyjnego domu, to zaprojektowanie pasywnego domu jest jak najbardziej dobrym pomysłem. Taka i...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >