Jaki piec kupić?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸

23 marca 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam piec na pellet, kupowałem w http://499.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru. Ogrzewanie nie jest drogie, do tego wynosi się 'odpady' co jakieś 1,5-2 tygodnie. No i nie ukrywam, że duzym plusem jest to, że nie zwiększa się tym sposobem emisji CO2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety, ale w dalszym ciągu nie znamy budżetu autora a to jednak mimo wszystko jest wg mnie kluczowe ( poza powierzchnią grzewczą domu), podczas wyboru odpowiedniego modelu kotła. Sprawdzałeś już nasze propozycje na
Kotly-Kowalew.pl ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą, wszechstronną ofertę ma Swatt, hurtownia ze strony swatt.pl. Można u nich grzejniki dobrać, czy kotły, poza tym, wiem że ogrzewanie podłogowe też mają na przyzwoitym poziomie w ofercie. Terminowe dostawy, zgodność produktów z opisem i też duży plus za to w jaki sposób pakują części – wszystko jest zabezpieczone, ochronie przed ewentualnymi obtarciami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2017, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kostii napisał: Ogrzewanie to istotna kwestia i perspektywistycznie trzeba
myslec i na wszelki wypadek kupować to co zgodne z
"ekologia". Nie stać mnie niestety na bardziej nowoczesne i
ekologiczne rozwiazania, dlatego kupiłem kocioł co na
dotacje, i korzystnie i bez spiny że trzeba będzie
zmieniać za chwile http://www.kotly-witkowski.pl/ co
wazne dla mnie mają dobry (sprawdzałem opinie w necie)
serwis a to chyba istotne przy wyborze
to potwierdze, kocioł pierwsza klasa, dodam ze u innych producentów nie ma tylu możliwosci konfiguracji kotła co mnie akurat interesowało co i nich

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestawiłem się pół roku temu na technikę grzewczą jaką sprzedaje Swatt na swojej stronie swatt.pl. Profesjonalna hurtownia, mają certyfikowane, atestowane rzeczy zamiast jakiś chińskim imitacji, które często są potem źródłem problemów a nierzadko wycieków i wypadków w budynkach. Można się z nimi dogadać co do terminu dostawy, nie grzebią się z kompletowaniem zamówień.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakoś od zeszłych wakacji robię zamówienia na kotły i grzejniki przez stronę swatt.pl. Sprawnie prowadzona hurtownie, jak na razie żadnych opóźnień przy zamówieniach mi nie robili. Mają rzeczy w lepszym standardzie, są to już urządzenia nowszej generacji, ale jeśli doliczyć rabaty dla instalatorów to wychodzi w miarę okazyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 06:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie nie wyobrażam już innego sposobu ogrzewania domu, niż ekogroszek. Przede wszystkim jest to naprawdę bardzo wygodna opcja, szczególnie jeśli nie spędza się całych dni w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, mam piec na ekogroszek firmy Sas Busko, z automatycznym podajnikiem i jestem zadowolony. Koszty niewielkie a i roboty przy takim nowoczesnym kotle niewiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo kotłów węglowych przez ostatni rok zamówiłem przez serwis swatt.pl. To jest internetowa hurtownia instalatorska, mają w zasadzie wszystko jeśli chodzi o systemy grzewcze, wodne, sanitarne i tak dalej. Mi się zazwyczaj udaje trafić na dobrą obsługę, można się skonsultować co do sprzętu i parametrów. Nikt mnie tutaj jeszcze nie oszukał, jeśli jest mowa o konkretnej wydajności kotła to faktycznie w rzeczywistości spalanie jest adekwatne.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby pomóc podczas wyboru kotła, należy podać kilka istotnych szczegółów jak powierzchnia grzewcza oraz nasz budżet jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup kotła. Teraz na Kotly-Kowalew.pl znajdziecie kilka ciekawych rabatów na wybrane modele, chętnie doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >