Jaki powinien być dobry zarządca nieruchomości?

« Powrót do artykułu: Jaki powinien być dobry zarządca... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 czerwca 2013, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry zarządca to zarządca zorganizowany i wykształcony w tym kierunku, u nas w kamienicy zarządem zajmuje się profesjonalna firma Gestor, ciężko jest znaleźć kogoś samodzielnie, no i też można trafić na kogoś niesolidnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2013, 18:28

No my też sugerowaliśmy się opiniami mieszkańców innych wspólnot zanim wybraliśmy firmę Status

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2013, 17:59

Ja mogę polecić dobrą firmę która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami Intacto http://www.czynsze.com/ Piszę to z perspektywy najemcy, posiadam biuro w wieżowcu administrowanym przez tą firmę i nie mogę na nic narzekać z jej strony. W budynku jest czysto, a jak pojawia się jakaś usterka, to jest szybko usuwana.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 08:45

To tak samo jest ze Statusem, wszelkie zgłaszane usterki są usuwane nie bieżąco, nie trzeba się tygodniami upominać, że drzwi się nie domykają na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2013, 09:28

Zarządzanie nieruchomością to bardzo trudne działanie, polegające na podejmowaniu wszelkich nie raz trudnych decyzji, kontroli opłat, działanie wspólnych urządzeń, ale status spokojnie daję z tym i u nas radę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2013, 12:39

Ideałów co prawda nie ma, ale oni to się naprawdę starają. Jak coś mi się nie podoba, to dzwonię i reakcja jest natychmiastowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2013, 10:28

trzeba inwestować w profesjonalistów, ja współpracowałem z kilkoma firmami m.in. z http://www.pkinvest.eu i do tej pory się nie zawiodłem, sprawdzam przeszłość firmy i wiem czy warto spróbować współpracy

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2014, 17:02

u nas zarządza firma Status i szczerze przyznam, ze układa nam sie dobrze, jestesmy zadowoleni, bo zarówno zarządca jak i lokatorzy są zaangażowani w sprawy dotyczące budynku, ale tez organizacji jakiś osiedlowych imprez np dla dzieci - do tego mamy porzadek w dokumentacji i w razie potrzeby wszystko jest czarno na białym rozliczone i spisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2014, 09:12

no to tak jak i u mnie: tez zarzadza status i mieszkancy sa zadowoleni. Korzystamy z ich uslug juz okolo 3 lat i sporo zrobili do tej pory: nowe place zabaw, drzewka, remonty prowadzone na biezaco. Jednak nie ma to jak profesjonalisci, ktorzy zajma sie sprawami budzetu zeby nie marnowac pieniedzy

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 10:27

U nas z kolei zarządcą jest Gestor. Wiecie, najlepiej mieć sprawdzonego, takiego co zajmie się wszystkim jak trzeba. Ponadto fajnie jest jak taki zarządca sam wychodzi z inicjatywą zrobienia tego, czy tamtego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1095 Grupa: Inwestycje Dodatkowo warto zainteresować się chłodzeniem wodnym w hali. Tego typu rozwiązanie służy m.in. do regulacji temperatury w budynku. Ja w tym zakresie korzystałem...
  • Wywóz odpadów Liczba postów: 61 Grupa: Inwestycje Racja, bez kontenerów się nie obejdzie, ja swoje wziąłem od Mastertec
  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 91 Grupa: Inwestycje Mieszkanie mieć swoje własne, to super sprawa. Nie długo i moje marzenie się spełni. Potrzebuję jednak kogoś kto w dniu oddania sprawdzi, czy wszystko zostało w...
  • Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane... Liczba postów: 65 Grupa: Inwestycje Mieszkania z rynku wtórnego posiadają często ciekawsze lokalizacje oraz niższe ceny. Ja znalazłem bardzo ładne 70 metrowe mieszkanie w centrum Rybnika. W poszuk...
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 38 Grupa: Inwestycje Na pewno ważne jest to jak taki budynek od zewnątrz się prezentuje, dlatego wybór materiału na elewacje jest tak istotny. Myślę że płyty warstwowe od Kingspan h...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15702 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 139

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >