Jaki powinien być dobry zarządca nieruchomości?

« Powrót do artykułu: Jaki powinien być dobry zarządca... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

13 czerwca 2013, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry zarządca to zarządca zorganizowany i wykształcony w tym kierunku, u nas w kamienicy zarządem zajmuje się profesjonalna firma Gestor, ciężko jest znaleźć kogoś samodzielnie, no i też można trafić na kogoś niesolidnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2013, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No my też sugerowaliśmy się opiniami mieszkańców innych wspólnot zanim wybraliśmy firmę Status

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2013, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić dobrą firmę która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami Intacto http://www.czynsze.com/ Piszę to z perspektywy najemcy, posiadam biuro w wieżowcu administrowanym przez tą firmę i nie mogę na nic narzekać z jej strony. W budynku jest czysto, a jak pojawia się jakaś usterka, to jest szybko usuwana.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

To tak samo jest ze Statusem, wszelkie zgłaszane usterki są usuwane nie bieżąco, nie trzeba się tygodniami upominać, że drzwi się nie domykają na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2013, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarządzanie nieruchomością to bardzo trudne działanie, polegające na podejmowaniu wszelkich nie raz trudnych decyzji, kontroli opłat, działanie wspólnych urządzeń, ale status spokojnie daję z tym i u nas radę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2013, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ideałów co prawda nie ma, ale oni to się naprawdę starają. Jak coś mi się nie podoba, to dzwonię i reakcja jest natychmiastowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2013, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba inwestować w profesjonalistów, ja współpracowałem z kilkoma firmami m.in. z http://www.pkinvest.eu i do tej pory się nie zawiodłem, sprawdzam przeszłość firmy i wiem czy warto spróbować współpracy

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2014, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas zarządza firma Status i szczerze przyznam, ze układa nam sie dobrze, jestesmy zadowoleni, bo zarówno zarządca jak i lokatorzy są zaangażowani w sprawy dotyczące budynku, ale tez organizacji jakiś osiedlowych imprez np dla dzieci - do tego mamy porzadek w dokumentacji i w razie potrzeby wszystko jest czarno na białym rozliczone i spisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2014, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

no to tak jak i u mnie: tez zarzadza status i mieszkancy sa zadowoleni. Korzystamy z ich uslug juz okolo 3 lat i sporo zrobili do tej pory: nowe place zabaw, drzewka, remonty prowadzone na biezaco. Jednak nie ma to jak profesjonalisci, ktorzy zajma sie sprawami budzetu zeby nie marnowac pieniedzy

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas z kolei zarządcą jest Gestor. Wiecie, najlepiej mieć sprawdzonego, takiego co zajmie się wszystkim jak trzeba. Ponadto fajnie jest jak taki zarządca sam wychodzi z inicjatywą zrobienia tego, czy tamtego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >