Jaki sklep meblowy polecacie

« Powrót do grupy: Moja budowa

10 września 2020, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś z Was jest w stanie zaproponować jakiś sensowny sklep z meblami. Mieszkanie kupione, niedługo będzie oddane przez dewelopera i trzeba myśleć, gdzie je wyposażyć. Oczywiście najlepiej jeśli sklep będzie w stanie zaproponować dobre meble w sensownych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2020, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kupowanie mebli w sieci to bardzo pozytywne odczucia mam związane ze sklepem www.megismeble.pl. Kupowałem tam meble do pokoju dzieci, potem również do salonu z jadalnią i wszystko fajnie wykończone, bardzo ładnie się meble prezentują, zamówienia sprawnie wykonywane, teraz przymierzam się do zakupu sofy do salonu i też spoglądam w kierunku tego sklepu, bo wybór bardzo duży.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2020, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozważyć możliwość zamówienia mebli u stolarza według własnego pomysłu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2020, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was kojarzy być może sklep https://ubieramy-meble.pl/? Pytam, bo widzę, że mają w ofercie fajne pokrowce na krzesła, a mi właśnie coś takiego jest potrzebne. To ciekawy pomysł na zmianę wystroju wnętrz niby mały szczegół, ale bardzo istotny.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2020, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, ale mnie osobiście wydaje się, że warto również zwrócić uwagę na salon EMWO Meble. Tam można znaleźć naprawdę świetne meble wykonane z dbałością o każdy szczegół. Mnie przykładowo zachwyciły tam łóżka z materacem, które mają w sobie niepowtarzalny charakter.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2020, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

meblemix.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2020, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

www.meble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2020, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

https://ozeprojekt.pl/fotowoltaika-zima

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 432

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >