Jaki strop wybrać? Jaki rodzaj stropów jest najlepszy? Porady dotyczące wyboru odpowiedniego stropu

« Powrót do artykułu: Jaki strop wybrać? Jaki rodzaj... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

27 lipca 2016, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie lepszym rozwiązaniem są stropy strunobetonowe, niż monolityczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś szuka informacji na temat stropów i chce je sobie porównać to warto zajrzeć na stropy.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2016, 18:42

Zgadzam sie: good 0 bad

też tak myślę, Rector ma takie stropy, belkowo pustakowe, oszczędnie, dość powszechnie stosowane w mieszkaniówce. Są to stropy sprężone. Uzupełnieniem systemu są: zbrojenia przypodporowe, zgrzewane maty siatki stalowej oraz beton monolityczny wylewany na budowie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Melody ma rację jeśli chodzi o stropy.pl. Na tej stronie można porównać wszystkie możliwości i wybrać rozwiązanie najlepsze dla siebie. Po konsultacji z doradcą zdecydowałem się na strop gęstożeborwy VECTOR, który spełnił moje wszystkie wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2017, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii stropu polecam przemyśleć coś takiego jak płyty warstwowe :) Bardzo fajne rozwiązani, więcej o nim na http://www.gor-stal.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Byłem na ten stronie stropy.pl i faktycznie można porównać tam wszystkie stropy, a nawet skorzystać z bezpłatnej wyceny stropu. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie najlepiej sprawdziły się stropy gęstożebrowe kupione bezpośrednio od producenta: http://www.artbet.pl. Polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma swoją opinię na temat najlepszego systemu stropowego. Jedno jest pewne przy wyborze stropu warto kierować się nie tylko ceną, ale przede wszystkim parametrami, takimi jak termoizolacyjność, czy dźwiękoizolacyjność. Wysokie parametry akustyczne i termoizolacyjne zapewnią komfort użytkowana budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2022, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii przede wszystkim jeżeli zastanawiacie się nad wyborem przede wszystkim odpowiedniego stropu do swojego domu i zastanawiacie się nad wyborem wersji betonowej, bądź drewnianej to tutaj jak najbardziej mogę polecić do sprawdzeni artykuł https://sobir.pl/strop-betonowy-czy-drewniany / który bardzo dobrze porusza ten temat i na pewno pomoże w podjęciu jak najlepszej decyzji dla swojego nowego domu!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2022, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem najlepszy strop by był taki dobrze izolacyjny polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów pojemników szlifierek artykułów szlifierskich ściernych metalowych dodatków do aranżacji wnętrz płyt kartonowo gipsowych środków HG ręczników papierów zmywaków i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 371

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >