Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

27 maja 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś ma problem z wyborem styropianu to warto popytać ekspertów PSPS. Na stronie co kolega wyżej zapodał dostępny jest formularz kontaktowy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2014, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Naszą firmę ocieplaliśmy Termo Organiką. Zapytaliśmy o ekipę, która by nam go połozyła i polecili nam rewelacyjną, i jako fachowcy zdecydowalismy się też na cały system od nich. To było rok temu, ale jako cała firma jesteśmy bardzo zadowoleni z ocieplenia naszej fabryki i wyboru producenta. Więc szczerze polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2014, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze, żeby styropian miał rekomendacje. Płacimy za ocieplenia dużo pieniędzy po co więc oszczędzać na jakości materiału. Z polskich marek polecam Termo Organikę i Austrotherm. Z rankingów idzę, że są najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2014, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż też ocieplał termo organiką, nie narzekał.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2014, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj masz dobre, wybór też spory
http://www.ocieplenie.pl/styropian-termo-orga nika-dalmatynczyk-fasada.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2014, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej brać cały system ociepleń Termo Organiki, super styropian i niegorsza chemia budowlana:tynki, kleje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2014, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Alesz Zgadzam się. Przed zakupem należy wszystko dokładnie sprawdzić, bo styropiany mogą być różnej jakości. Ja przed pójściem do hurtowni sprawdziłem na http://www.gwarantowanystyropian.pl/dla-konsumentow/wytyczne -dot-kontroli-styropianu-przed-zakupem/ dokładnie na co należy zwrócić uwagę przy zakupie, żeby nie dać się wprowadzić w błąd. I kupiłem Austrotherm

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2014, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

no coz co do styropianiu to sie na tym nie znam. Ale ostatnio ze szwagrem ocieplalismy jego dom i bylo nam potrzebne rusztowanie. Kupil je w http://www.rusztowania-sprzedaz.pl/ i przystepnej cenie. Tobie tez sie pewnie przyda

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2014, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bud_173 napisał: Alesz Zgadzam się. Przed zakupem należy wszystko
dokładnie sprawdzić, bo styropiany mogą być różnej
jakości. (...)


Dokładnie. Należy więc zwracać szczególną uwagę na parametry techniczne deklarowane przez producenta. Opakowania płyt styropianowych posiadające oznakowanie certyfikatu "Gwarantowany Styropian" są najlepszą rekomendacją dla kupujących. Marka Knauf Therm jako jedna z dwóch na rynku posiada taki certyfikat na swoich wyrobach.
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2014, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

sprawdzić rekomendacje ITB - tak nam polecali fachowcy i tak też zrobiliśmy, wybraliśmy termoorganike. Dobra decyzja, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenia domu - jaki styropian ? Liczba postów: 34 Grupa: Robimy izol... Zanim zabierzesz się za remont poddasza, poczytaj sobie o piance PUR zamiast znowu wymieniać na wełnę. Nie dość że łatwiej się ją aplikuje, nie jest łatwopalna....
  • Ocieplenie poddasza pianką Liczba postów: 113 Grupa: Robimy izol... Użytkownik NikolMleczko napisał: może ktoś z forumowiczów poleci dobry pistolet do pianki Mogę polecić od Komatz https://www.komatz.pl/kategoria-produktu /akce...
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >