Jaki styropian na ocieplenie domu?

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

23 września 2014, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka razy do roku styropian marki Knauf Therm także jest poddawana kontrolom i badaniom w ITB w ramach przystąpienia do programu sprawdzania jakości styropianu na polskim rynku.
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2014, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze styropianów, które chwalą wykonawcy i mogę polecić – na pewno Austrotherm lub Knauf Therm. Jako jedyne dwie firmy otrzymały certyfikat „Gwarantowany Styropian”, po którym można rozpoznać produkty o kontrolowanej, najlepszej jakości
http://www.gwarantowanystyropian.pl/dla-konsumentow/lista-ce rtyfikowanych-producentow-styropianu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2014, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuje za opinię i zaufanie dla styropianu marki Knauf Therm. :)
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2014, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Termoizolacyjna masa do likwidacji mostków termicznych i do docieplenia od wewnątrz na bazie aerogelu (najlepszy izolator na Świecie)
1 mm daje tyle ile 10 cm styropianu Idealna do budynków pasywnych i energooszczędnych .Podnosi termoizolacyjność o 30 % a dom nagrzewa się zimą zdecydowanie szybciej .Idealny do zimnych murów izolacji wykuszy weran jako izolacja pod ogrzewanie podłogowe, do izolacji pomieszczeń nad garażami i pod tarasami .Izoluje betonowe nadproża i filary itp. Super do ciepłego montażu okien

www.izolacje-docieplenia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Na liście producentów nie ma styropianu Knauf Therm. Jest to gama styropianów o szerokim spektrum własności izolacyjnych - lambda już od 0,031!!!, a także ofercie cenowej zarówno dla zastosowań super ambitnych jak i niskokosztowych. Oferowane produkty mają certyfikat Gwarantowany Styropian (jako jedna z 2 firm w Polsce), a jakość jest potwierdzona wieloma niezależnymi badaniami. W celu wygody zakupu, proponujemy skorzystać z wyszukiwarki dystrybutorów na stronie knauftherm - zakładka Gdzie Kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2014, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

www.make.my/galeriaASIA

Poznajecie ta twarz ? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2014, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla nas tez okazało się to czarną magią, dlatego zatrudniliśmy do tego firmę. Chciałabym pomóc, ale jedyne co mogę zrobić, to polecić firmę, która u nas robiła izolację przeciwwilgociową. Bardzo dobra firma - zobacz.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2014, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetna reklama, ale na tej stronie nie ma informacji o izolacjach termicznych :-)
Informacje o izolacji cieplnej w postaci płyt styropianowych (najbardziej popularnego, lekkiego i łatwego w montażu materiału termoizolacyjnego) można znaleźć na stronie Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS).

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2014, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie kwestie ocieplania wspierała firma http://estyropian.pl prowadzą nadzór nad pracami dociepleniowymi i mają na stronie sporo informacji praktycznych, jak nap kalkulator kosztów ocieplenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2015, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

3 lata temu wziąłem ekipę budowlana,która poleciła mi materiały termo organiki. Muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Cały system od jednego producenta, jakość materiałów sprawdzona do dziś nic się z nimi nie dzieje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >