Jaki taras - drewno czy płytki??

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 36 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

My się z mężem zdecydowaliśmy np. wykorzystać klinier, bo bardzo lubimy ten materiał. Dokładnie to wyłożyliśmy taras brukiem klinkierowym Altona Vulcan. Ma bardzo ładny wygląd i odpowiednie rozmiry: 24,0 x 11,8 x 5,2 cm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2016, 10:38

Obydwa materiały są dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o wykończenie tarasu,płytki na pewno będą tańsze niż naturalne drewno,które trzeba przecież dodatkowo zabezpieczyć,zaimpregnować. Najlepiej jeszcze jeżeli będzie to gatunek drewna egzotycznego jak bambus.

www.Grupappmsa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 23:17

ja u siebie wybrałem deski, które kupowalem u www.global-biznes.pl i jestem bardzo zadowolony szczerze mówiąc. Już drugi sezon, a trzymaja się idealnie oprocz drobnych poprawek

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 18:57

Użytkownik owner napisał: Materiał na taras ma spełniać dwie funkcje: być ładny i
wytrzymały, bo jednak zewnętrzne warunki robią swoje.
Drewno ogrodowe Altus – dla mnie super Imitacja drewna, a
wytrzymałość betonu. Wdziałem u kilku znajomych takie
właśnie realizacje i bardzo mi się podobały. Materiał
pierwsza klasa.

Izaletą jest to, zę to właśnie beton jest, tak więc wytrzymałość. Jak ktoś ma kilka dzieciaków w domu to betonowa płytka jest lepszym rozwiązaniem niż drewno. Naprawdę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 15:30

Użytkownik Gość: Memko23 napisał: My się z mężem zdecydowaliśmy np. wykorzystać klinier,
bo bardzo lubimy ten materiał. Dokładnie to wyłożyliśmy
taras brukiem klinkierowym Altona Vulcan. Ma bardzo ładny
wygląd i odpowiednie rozmiry: 24,0 x 11,8 x 5,2 cm

I jak z użytkowaniem? Przyznam szczerze, że bardzo mi się podoba takie rozwiązanie, zwłaszcza jak klinkier się znajduje jeszcze gdzieś w ogrodzie czy na elewacji. A co sądzić o tym bruku sempione blau? Jest trochę ciemniejszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2016, 23:42

Ładny i praktyczny, ale nie chcieliśmy takiego, bo ten Altona Vulcan bardziej kompozycyjnie po prostu pasował do wszystkiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2016, 15:09

No tak, bo sobie wyobraziłam, że np. taki Altona Vulcan można dać na taras, a ewentualnie coś podobnego kolorystycznie albo nawet ten Sempione Blau na ścieżki. Też kontrast będzie i to bardzo ładny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 19:37

Tylko i wyłącznie płytki chyba ze lubicie przy drewnie robić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2016, 09:44

Drewno to średni materiał na taras . Wprawdzie na zdjęciach wygląda to korzystnie ale drewno jest trudne do utrzymania w czystości. Jeśli zależy Wam na tym aby teraz był solidnie wykonany oraz łątwy w czyszczeniu to polecam tradycyjne płytki. W przeciwienstwie do drewna nie trzeba ich impregnować raz na rok albo na dwa lata. Kładziemy i zapominamy :)
Ciekawe kolekcje płytek tarasowych ma moim zdaniem Paradyż:
http://www.paradyz.com/plytki/tarasowe-salon< /a>

Szczególnie Freeman:

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 36 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  18 19 20 21 22  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 2663 Grupa: Wykańczamy... Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem. Zajmujemy się kompleksowymi usługam...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 130 Grupa: Wykańczamy... Jakiś czas temu znalazłem firmę DUO https://www.duo-strzelin.pl/ , która oferuję materiały samoprzylepne z Wrocławia. W firmie znajdziemy takie akcesoria jak :...
  • gdzie kupić firany i zasłony Liczba postów: 125 Grupa: Wykańczamy... No wlaśnie sama ostatnio byłam w Ikea. W sklepie kupuję meble łazienkowe, bo najbardziej mi sie podobały. Zastanawiałam się jednak nad kupieniem akcesoriów i pr...
  • Jaka aranżacja jest nowoczesna? Liczba postów: 281 Grupa: Wykańczamy... Ja nie lubię pustych ścian, dlatego moim sercem zawładnęły plakaty. Najbardziej podobają mi się u nich https://posterilla.pl/, jest w czym wybrać także na pewn...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 3490 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem fototapeta nadal może być fajną ozdobą, ale trzeba ją dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Poza tym im bardziej stonowana, tym bardziej uniw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19239 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >