Jaki telewizor do 3000?

« Powrót do artykułu: Jaki telewizor do 3000? | « Powrót do grupy: Wnętrza

30 maja 2019, 06:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej cenie spokojnie można kupić dobry telewizor Philipsa z Ambilight. Sam posiadam i jestem bardzo zadowolony. Ambilight zwłaszcza wieczorem robi mega pozytywne wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2019, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Philips ma oledy super. Ambilight moim zdaniem robi różnicę w takim sprzęcie. Nie wiem jak inni, ale dla mnie to też dodatkowe źródło światła

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2019, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A my kupiliśmy telewizor od producenta Manta, to model o wielkości 65 cali, kosztował lekko ponad 2 tysiące więc spokojnie zmieścisz się w swoim budżecie. Polecam, bo na produkty konkurencji (znacznie droższe..) nie mieliśmy wystarczających środków, a różnicy w jakości jakoś mocno nie widać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2020, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto wziąć pod uwagę markę Samsung. Spory wybór telewizorów znajdziesz w ofercie firmy Neonet. Możesz mieć też pewność co do przystępnych cen i po prostu dobrego sprzętu. Ja zdecydowałam się jakiś czas temu na ten telewizor: https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-qe55 q60ra-qled-smart-hdr.html i uważam, że to był naprawdę dobry wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2020, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja podzielam wypowiedź poprzednika odnośnie producenta Manta i także w mojej opinii zdecydowanie warto podjąć racjonalną decyzję także dla swojego budżetu niż znacząco przepłacać, tym bardziej że stawiają na najnowsze technologie i na tle konkurencji wypadają bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2021, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zanim jednak kupię telewizor to wolę na spokojnie sprawdzić sobie różne propozycje, ale też opinie i porównać ceny. W tym bardzo pomocna jest Taniomiania https://www.taniomania.pl/t/telewizory-4k-70- cali gdzie mają wszystko posegregowane i przedstawione, żeby ułatwić nam zadanie. Jako, że mamy naprawdę duży salon to wybraliśmy jednak 70 calowych telewizor z jakością obrazu 4K. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać na co się zdecydowaliście!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2021, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślę, że warto sprawdzić ofertę przygotowaną przez Manta u którego znajdziecie kilka fajnych propozycji, jak na przykład wersje 4K, Systemy Android, większe rozmiary i jednocześnie wysoka czystość dźwięku oraz nasycenia. Warto się przekonać się jakie propozycje udało im się przygotować w tym zakresie i jednocześnie jak fajnie kształtuje się zakres cenowy :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >