Jaki telewizor do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 lipca 2016, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik jola85 napisał: Moim zdnaiem Philips ma bardzo udaną serię telewizorów
7600 są różne rozmiary, kto co tam woli. Natomiast tv są
4k, oparte na androidzie z prostym sterowaniem noi ambilight
rzeczywiście je wyróżnia.
Użytkownik jola85 napisał: Moim zdnaiem Philips ma bardzo udaną serię telewizorów
7600 są różne rozmiary, kto co tam woli. Natomiast tv są
4k, oparte na androidzie z prostym sterowaniem noi ambilight
rzeczywiście je wyróżnia.


Dobre telewizory, solidnie wykonane i z łatwym sterowaniem opartym na androidzie. Zwracam uwagę na full wypas matrycę oraz oczywiście ambilight  Na pewno telewizor na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie minimum to 52 cale. Uważaj też na firmy bo niektóre mają słabą ostrość

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2016, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki, żebyś dobrze wszystko widziała. Ja proponuje 42 cale. Sama taki mam i nie jest źle.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2016, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy LCD od Panasonica, 47 cali ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myślcie o telewizorach z zakrzywionym ekranem? One są teraz bardzo popularne, choć też drogie. Ja oglądałam tutaj http://www.zadowolenie.pl/telewizory-i-rtv/te lewizory oferty sprzętu RTV. W sklepie Zadowolenie.pl mają niskie ceny, więc opłaca się tam zamawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2016, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy w ogóle zasadnym jest posiadanie telewizora w sypialni bo moim zdaniem nie. To pokój w którym powinniśmy się zrelaksować i odpoczywać, telewizor bardziej sprawdzi się w pokoju dziennym, salonie.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My teraz kupiliśmy telewizor 40-stkę do salonu, to niewielkie pomieszczenie także nie chcieliśmy kupować 50-tki, bo to byłby jednak zbyt duży telewizor jak na tak niewielki metraż. Ale wracając, wybraliśmy tv od Kernau, o ten - http://www.kernau.com/produkt/40-kfhd-1520.ht ml i jak na razie spisuje się dobrze. Jakość obrazu jest w porządku, mamy do wyboru 3 temperatury kolorów, ma rozdzielczość FULL HD. Przy zakupie dostaliśmy 3 lata pełnej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak zależy nam na tym, by telewizor posłużył przez kilka lat i spełniał swoją rolę jak należy nie warto decydować się na żadne no name tylko na sprawdzone marki, które cieszą się dobrą opinią. Dobre telewizory produkuje chociażby LG, opinie i testy pokazują, że jest to dobry sprzęt - http://www.tvtest.pl/tag/lg/ Zresztą sam, jako użytkownik mogę to też potwierdzić :D

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie jest Wasze zdanie na temat tzw. zakrzywionych telewizorów?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik emilka napisał: A jakie jest Wasze zdanie na temat tzw. zakrzywionych
telewizorów?


Nie jestem przekonany. Po początkowym zachwycie w zasadzie mija urok. Jak siedzisz z boku to jakość oglądania spada. Lepiej większy telewizor z prostym ekranem i ambilight. 100% komfortu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >