Jaki telewizor do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 grudnia 2014, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Urządzam salon, 45 metrów kwadratowych, mam już kupione meble. Chciałabym kupić jakiś telewizor i kino domowe. Doradźcie mi ile cali telewizor powinnam kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2014, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Może kup telewizor taki jaki ja kupiłem 47 calowy na electro.pl jest spory i do salonu wystarczający. Ładnie się prezentuje. Mam Panasonic TX-47 ASE 650E LED z obrazem 3D, smart TV, rodzaj ekranu LED :)Stoi u mnie w salonie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2014, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Może dobry będzie ten model: http://www.nokaut.pl/telewizory-led/philips-42pfh6309.html . Nie wiem jaki masz budżet, ale ten jest w średniej cenie jak na telewizor. Na pewno spodoba Ci się dwustronny ambilight.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2014, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja mogę polecić telewizory Sharp, są niedrogie, teściowa kupiła i jak na razie jest bezawaryjny.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2015, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie znajduje się dobre porównanie:
http://lepsze.co/ranking/telewizory-led tak wiec możesz sobie przejrzeć ten ranking.
Aktualnie bardzo dobre opinie ma TV LED Sony KDL-55W805 - koszt nie jest mały ponieważ ok 4000 zł. Telewizor oferuje jednak bardzo dobrą jakość obrazu,świetne kolory oraz kontrast.
Bardziej ekonomiczna opcja to TV LED Samsung UE40H6 .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2015, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ilości cali, to zależy jak daleko będziecie od niego siedzieć;) sprawdźcie sobie jaka odległość i stańcie w sklepie przed różnymi telewizorami, będziecie wiedzieć jak wygląda obraz;) i nie sugerujcie się tym, że np. telewizor 40 cali wydaje się mały przy 50 calach, bo jak postawi się takie 40 cali samotnie, to wygląda już całkiem inaczej;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie 40 cali całkowicie wystarcza. Mam za małe mieszkanie na większy telewizor

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2015, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

45m2 to duży salon,wiec podejrzewam ze tv będziecie oglądać z odległości 5-6m,wtedy najlepszą opcją byłaby plazma 50cali która nie zginie w tak dużym pokoju.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u sievie posiadam telewizor od Sharpa http://cyfrowedomy.pl/pl/p/SHARP-Aquos-Quattr on-Pro-telewizor-LC70UQ10E-/644 i mogę bardzo polecić. Naprawdę świetna jakość obrazu

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

plazma nie bardzo, lepsze są ledowe;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 316

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >